Webinsider.pl to strona, która powstała nie dla nas, a dla naszych czytelników, czyli dla Was – dlatego staramy się poruszać tematy które mogą Was interesować, są dla Was ważne i istotne.

Możesz nam w tym pomóc!

Jeśli masz pomysł na wpis, chcesz nam „dać cynk”, czy podzielić się jakąś informacją dotyczącą już opublikowanego wpisu, ale z jakichś przyczyn nie możesz tego zrobić w formie komentarza – dobrze trafiłeś, to jest właściwie miejsce.

    UWAGA: Za pośrednictwem tego formularza nie jest świadczona bezpłatna pomoc.

    Jeśli masz jakieś pytania związane z poruszanymi przez nas tematami/zagadnieniami prosimy, byś zadał(a) je w formie komentarza pod artykułem (wpisem), którego dotyczą. Pomożesz w ten sposób nie tylko nam (czas), ale i innym użytkownikom, którzy być może mają identyczny co Ty problem i również szukają rozwiązania (wiedza). Dzięki temu również znacznie zwiększasz swoją szansę na odpowiedź! Serio.

    Z racji ilości wiadomości nie możemy też zagwarantować, że udzielmy odpowiedzi. Jeśli chcesz mieć pewność, że na pewno odpowiemy na Twoją wiadomość wysłaną za pomocą tego formularza, możesz zakupić produkt „priorytetowa odpowiedź na Webinsider.pl (formularz kontaktowy)”, który znajdziesz w naszym sklepie. Gdy zdecydujesz się skorzystać z tej oferty, by zagwarantować sobie odpowiedź na wiadomość, podaj otrzymany numer zamówienia w poniższym polu:

    Nie masz numeru zamówienia? Kliknij tutaj i kup „priorytetowa odpowiedź na Webinsider.pl”.


    Klikając przycisk "wyślij (send)" akceptujesz, że Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności.