Tag: 402
Wszystkie
Najnowsze
Od teraz (do końca roku) możesz dzownić za 19 groszy za minutę „na komórki” w ofertach „na kartę” w Orange
Patryk | 09.09.2014 (aktualizacja 09.09.2014) | Wyrazy: 413, znaki: 2546 | Kategoria domyślna | 0
Wprawdzie sam nie skorzystam, ale po statystykach widzę, że będę w mniejszości.. ;-)
Jeśli korzystacie z ofert na kartę w Orange, to przez kilka najbliższych dni możecie aktywować promocję, dzięki której do końca roku za minutę połączenia do wszystkich sieci komórkowych (!) w Polsce zapłacicie 19 groszy…
Najnowsze wpisy

Erste Bank z dużymi bonusami za założenie konta – do 4500 zł za założenie konta firmowego, i do 700 zł za założenie konta osobistego

Home Assistant (tak jakby) porzucił „stare” wyzwalacze i warunki związane z (nie) obecnością w domu, a nowe na razie są tylko w zapowiedziach

Błąd kompilacji „redefinition of uint32_t iteration” w ESPHome 2026.4, czyli zagnieżdżonym repeat i problematyczny delay

Miksowanie kolorów filamentów w Bambu Studio za pomocą złudzenia optycznego
DJI Lito 1 i DJI Lito X1, czyli nowa seria dronów Mini, ale raczej nie zamiast Mini Pro
Newslog
Mała marchewka i duży kij, czyli od 1 lipca 2026 MaileLite znowu przycina bezpłatny plan
wFirma (znowu) droższa, ale za to z… AI (ale przynajmniej za obsługę KSeF nic nie doliczyli)
Obrońmy otwartość Androida (Keep Android Open), czyli Google (odrobinę) ogranicza instalowanie aplikacji spoza Google Play
T-Mobile zmienia regulamin, czyli pierwsze przymiarki do rozpoczęcia procesu wygaszania sieci 2G
Czy to koniec „inspirujących napisów” pod kapslami i nakrętkami Tymbarka?



