O Meritum Banku pisałem już kilkukrotnie – dlatego, że sam korzystam z ich usług zarówno jeśli chodzi o konto firmowe, jak i osobiste… A swoją przygodę z Meritum Bankiem zaczynałem pewnie jak wielu – od lokat, które zawsze były atrakcyjne, a teraz dzięki promocji/programowi Comperia Bonus można zarobić dużo więcej niż i tak „dorodne” standardowe 5%…

Comperia Bonus – Oferta na 5+

W skrócie sprawa wygląda ta – jest lokata na 2 miesiące oprocentowana 5% w skali roku, którą można założyć po założeniu bezpłatnego konta osobistego w Meritum Banku, czyli całkiem nieźle:

meritumbank_lokata-na-start_201409_01

Jest to lokata „na start” – a więc tylko dla nowych klientów, więc sam wprawdzie tym razem nie skorzystam – ale mogę polecić Wam :-)

Lokatę jak i bezpłatne konto osobiste założycie całkowicie przez internet na tej stronie – choć do 31 października 2014 polecam skorzystać z programu Comperia Bonus – Oferta na 5+:

Załóż konto i lokatę – zagarnij bonus

Jeśli założycie lokatę (i bezpłatne konto) do 31 października 2014 w ramach promocji (programu) Comperia Bonus – Oferta na 5+ otrzymacie bonus w wysokości 55, a nawet 60 zł – a więc jeszcze lepiej:

comperia-bonus_lokata-5-plus_201409

Np. dla lokaty w wysokości 1000 zł (kwota minimalna, maksymalna to 10 000 zł) wygląda to tak:

comperia-bonus_lokata-5-plus_1000zl_201409

A do tego śmiało można jeszcze dodać 5 zł za przelew z poziomu aplikacji mobilnej, o czym więcej „za chwilę”.

Tak więc w ramach promocji wkładamy na lokatę 1000 zł, a po 2 miesiącach mamy z tego nawet 1066,75 zł, i to już po odliczeniu „podatku Belki”.

Zakładamy lokatę w ramach Comperia Bonus – Oferta na 5+

O ile założenie konta w Meritum Banku i skorzystanie z lokaty na start sprowadza się do wypełnienia formularza na stronie banku – to skorzystanie z promocji Comperia Bonus – Oferta na 5+ wymaga od Was kilku dodatkowych kroków, choć nie jest to nic skomplikowanego ;-)

  1. Do 31 października 2014 wejdź na stronę Comperia Bonus i zarejestruj się w promocji
  2. Na podany podczas rejestracji adres e-mail dostaniesz wiadomość z linkiem za pomocą którego należy założyć konto (dalszy proces zakładania konta jest już standardowy dla Meritum Banku, całość odbywa się on-line)
  3. Po założeniu konta w banku należy zalogować się do systemu transakcyjnego banku i założyć „Lokatę Start” (oprocentowanie 5% w skali roku, minimalna kwota lokaty to 1000 zł a maksymalna to 10 000 zł)
  4. Do 3 grudnia 2014 należy utrzymać w banku saldo w wysokości co najmniej 1000 zł (dotyczy to dowolnego konta w banku i „Lokaty Start”. Tak więc jeśli założycie „Lokatę Start” to już macie wymagane 1000 zł w banku. Po zamknięciu lokaty (2 miesiące) środki z niej trafią na konto w Meritum Banku, i tam trzeba je zostawić jeszcze na kilka dni – do 3 grudnia.)

Jeśli spełnicie te warunki do dnia 24 grudnia na Wasze konto wpłynie bonus w wysokości 55 zł, o czym zostaniecie poinformowani droga elektroniczną (poczta e-mail) do 10 grudnia 2014.

W tej samej wiadomości będzie link aktywacyjny za pomocą którego przejdziecie na stronę programu Comperia Bonus z formularzem w którym oprócz danych osobowych będziecie musieli podać numer rachunku osobistego założonego w ramach promocji.

Pamiętajcie, że na aktywację (kliknięcie w link i podanie wymaganych danych) macie 5 dni roboczych, dlatego warto w okolicach 10-15 grudnia zaglądać na swoją pocztę, a w przypadku braku wiadomości – również do katalogu ze SPAMem.

Meritum Bank Mobilny, czyli dodatkowa premia

Oprócz kasy z odsetek (5% w skali roku) i premii w wysokości 55 zł możecie jeszcze zgarnąć dodatkowo 5 zł – niby nie jest to dużo, ale by je otrzymać wystarczy:

  • Pobrać aplikację mobilną Meritum Banku
  • Wykonać za jej pomocą dowolny przelew – wewnętrzny lub zewnętrzny

Tu również macie czas do 3 grudnia, a dodatkowy bonus otrzymacie razem z głównym – czyli do 24 grudnia 2014.

Lokaty na Czas, czyli walka o iPhone 6 16 GB

Ale to nie koniec atrakcji – choć tym razem nie jest to już bonus gwarantowany a „normalny konkurs” dla uczestników promocji, w którym do wygrania jest:

  • iPhone 6 16 GB (łącznie 5 sztuk, dla każdego z laureatów po jednym ;-))
  • Ok 350 zł jako 10% wartości nagrody (iPhone) – oczywiście tych pieniędzy nie zobaczycie, pójdą one na pokrycie zryczałtowanego podatku od nagrody.

Konkurs będzie trwał od 17 listopada do 17 grudnia 2014, i polega na jak najszybszym założeniu przez aplikację mobilną banku „Lokaty na Czas” podczas jej pierwszej edycji, oraz jej utrzymanie przez minimum 1 miesiąc. O ewentualnej wygranej zostaniecie powiadomieni do 31 grudnia 2014.

Mobilna aplikacja Meritum Banku obecnie dostępna jest na urządzenia z systemem Adroid i iOS.

Tak więc…

Zainteresowani? To zapraszam na stronę promocji gdzie możecie zapoznać się ze wszystkimi informacjami (i regulaminem) jak i skorzystać z tej oferty…

A tu jeszcze filmik prezentujący ofertę w postaci bardziej multimedialnej:

https://www.youtube.com/watch?v=OleicrPdkKI

 

(!) Zgłoś błąd na stronie
Pomogłem? To może postawisz mi wirtualną kawę?
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej
Patryk