Zgodnie z zapowiedziami dziś na warsztat trafi kolejny „serwis z niespodzianką w postaci subskrypcji” – od razu podziękowania dla pomysłodawców „kampanii reklamowej” w komentarzach, dzięki czemu trafiłem na ten serwis ;-)

CzytajSMSy! – Sprawdź z kom smsuje Twoj partner lub Twoje dziecko

Dla doświadczonych „pogromców kitów mitów” wszystko stanie się jasne już po przeczytaniu „zachęty”:

Jest to serwis umozliwiający dostęp do archiwum naszych baz sms. Korzystając z serwisu uzytkownik może świadomie skorzystać z rozrywkowej cześci serwisu polegającej na szpiegowaniu smsów ze wskazanych numerów telefonów opierając się na naszych bazach.

czytaj-sms-pl

Ale jakby ktoś się uparł, i jednak zamierzał za pomocą tej strony „czytać SMS’y partnera/dziecka” proponuje zjechać „jakieś 2 ekrany” niżej – gdzie znajdziecie „bonus”:

Serwis jest usługą subskrypcyjną. Aktywacja tej usługi daje użytkownikowi dostęp do lokalizacji na podstawie adresu IP komputera. Koszt tej usługi to 4,92 zł brutto za każdy odebrany SMS. Tygodniowo będą wysyłane trzy wiadomości w poniedziałek, środę i piątek ok. godziny 11:00. Usługa dostępna jest dla sieci Orange, Plus GSM, T-Mobile, Heyah, Aster i Play Mobile. Regulamin serwisu dostępny do pobrania. Biuro obsługi klienta dostępne jest pod adresem [email protected]

Magia CSS’a

Zapewne webmasterowi omyłkowo omsknął się palec, i zamiast ustawić górny margines np. na „20%” by każdy zainteresowany mógł bezproblemowo zapoznać się z powyższym „wyjaśnieniem” – poszło 200%:

footer {
top: 200%;
position: absolute;
}

Co może u niektórych sprawiać wrażenie celowego działania mającego na celu utrudnienie dostępu do tej – ważnej i ciekawej – informacji… ;-)

CzytajSMS.pl | CzytajSMSy.pl

Nie wiem jak będzie później, ale przez najbliższy czas te dwie (CzytajSMS.pl i CzytajSMSy.pl) dość podobne – ale chyba łatwiejsze do zapamiętania/wpisania – domeny kierują do tego wpisu… ;-)

PS. Oczywiście wszelkie pogrubienia/zaznaczenia w cytatach to nasz sprawka… A sama pisownia (stylistyka, ortografia itp) oryginalna – prosto z samego źródełka… ;-)

Art. 213 KK:

§ 2. Nie popełnia przestępstwa określonego w art. 212 § 1 lub 2, kto publicznie podnosi lub rozgłasza prawdziwy zarzut służący obronie społecznie uzasadnionego interesu;

(!) Zgłoś błąd na stronie
Pomogłem? To może postawisz mi wirtualną kawę?
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej
Patryk