Wraz ze startem usługi „All Music Access” w ramach Muzyka Google Play na naszym rynku pojawiła się możliwość bezpłatnego przetestowania usługi przez 30 dni… Teraz – jeśli jeszcze nie korzystaliście z usługi – macie możliwość skorzystania z usługi bezpłatnie aż przez 60 dni.

Muzyka Google Play All Music Access

Usługa „All Music Access” wchodzi w skład platformy „Muzyka Google Play „, która wchodzi w skład jeszcze większej platformy, czyli Google Play – zapewne znanej nie tyko użytkowników urządzeń z systemem Android ;-)

Dzięki usłudze „All Music Access” możecie słuchać dowolnych utworów z ponad 20-milinowej bazy, w ramach jednego abonamentu – 19,99 zł.

Oczywiście nie musicie korzystać cały czas ze streamingu, czyli transmisji danych by słuchać muzyki – co jest istotne nie tylko ze względu na czas pracy urządzenia, ale i ze względu na pakiety danych – w ramach usługi (aplikacji) możecie zapisać utwory „offline”m do późniejszego odtworzenia już bez potrzeby ich pobierania „w trakcie słuchania”.

All Music Access za darmo przez 60 dni

Wczoraj na profilu Google Polska na Google+ pojawiła się informacja o możliwości skorzystania z usługi „All Music Access” przez pierwsze 60 dni za darmo – promocja dotyczy tylko nowych użytkowników usługi. By skorzystać z promocyjnej oferty należy aktywować usługę korzystając z tego linka.

Co ważne – by móc skorzystać z usługi do konta musi być przypisana karta płatnicza/kredytowa.

Anulowanie subskrypcji

W sytuacji, gdy w trakcie promocyjnego okresu stwierdzicie, że jednak usługa nie jest „dla Was” na tyle użyteczna/potrzebna by za nią płacić 19,99 zł miesięcznie – możecie z niej zrezygnować:

Subskrypcja (…) muzyki na bezpłatny okres próbny (w tym objęta zakupem subskrypcji czasopisma lub muzyki) daje Użytkownikowi możliwość darmowego korzystania z danego czasopisma przez określony czas. Na koniec okresu próbnego Użytkownik zostaje obciążony opłatą za pierwszy okres subskrypcji. Kolejne opłaty są naliczane do chwili anulowania subskrypcji. Aby uniknąć opłat, należy anulować subskrypcję przed końcem okresu próbnego.

Więcej informacji (również o usłudze) znajdziecie w warunkach/regulaminie usługi…

(!) Zgłoś błąd na stronie | Lub postaw nam kawę :-)
Pomogłem? To może postawisz mi wirtualną kawę?
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej
Patryk