Nie da się chyba ukryć, że paczkomaty cieszą się dużą, a nawet bardzo dużą popularnością. Nie da się ukryć, że krótki czas dostawy jest w wielu przypadkach ważny, a nawet ważny. I najwidoczniej wiedzą w InPoście, bo postanowili połączyć błyskawiczne dostawy i paczkomaty.

Pilotaż usługi Same Day Delivery w InPost, czyli w Łodzi i Warszawie paczki w paczkomacie nawet tego samego dnia co nadanie

Dzięki usłudze Same Day Delivery mamy dużą szansę, że nasza paczka dotrze do paczkomatu jeszcze tego samego dnia. Wystarczy, że w centrum dystrybucyjnym InPostu znajdzie się do 16, tak by mogła zostać „posortowana i wydana” dla kursów zasilających paczkomaty wieczorem (albo w nocy ;-)). Na razie pilotaż dotyczy Łodzi i Warszawy, i działa tylko w obrębie danego miasta. Ale niebawem usługa ma być rozszerzona o kolejne miasta.

Choć dostawa tego samego dnia nie jest zupełną nowością, to fakt, że dotyczy tak popularnej usługi, jak paczkomaty na pewno ma znaczenie. Jednak jak tak przejrzałem historię swoich ostatnich zakupów z dostawą do paczkomatu, to ani razu bym się na to nie załapał, bo za każdym razem były to przesyłki międzymiastowe… ;-)

(!) Zgłoś błąd na stronie | Lub postaw nam kawę :-)
Pomogłem? To może postawisz mi wirtualną kawę?
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej
Patryk