Pewnie nie jestem typowym przedstawicielem „branży” związanej z IT, internetem i… piwem kraftowym, bo o niedawnym proteście właścicieli mediów w obronie mamony, bym być może nawet nie wiedział, gdyby nie inne media, które o nim informowały. Ale nie ma co żartować, bo jak podaje Gazeta Wyborcza, sprawa jest dość poważna, o czym mówił we wczorajszym orędziu Marszałek Senatu, Jego Ekscelencja Tomasz Grodzki:

Marszałek Grodzki o podatku od reklam: Następnym krokiem może być wyłączenie internetu

Nie wiem kiedy to ma nastąpić, ale już zacząłem przygotowania, i od wczoraj nie śpię, nie jem, tylko robią kopię internetu. A jak robić kopie, to z głową, dlatego – na wszelki wypadek, jakby prąd też wyłączyli – drukuję kopię internetów na papier. W czym pomaga mi nieceniony w takich sytuacjach program PaperBack, dzięki któremu nie tylko mogę wykonać papierową kopię zapasową np. internetów, ale mogę ją dodatkowo skompresować, a nawet zaszyfrować (AES).

Na koniec mały żart TVP związany z orędziem, nawiązujący też do niedawnego protestu (właścicieli) niektórych mediów, czyli:

Tu powinien być Twój ulubiony mecz

Jak nie jestem fanem Jacka Kurskiego na stanowisku Prezesa TVP, jak nie jestem fanem piłki nożnej (wolę już zawody w darta obejrzeć), to – niezależnie od wszystkiego – śmiechłem… ;-)

(!) Zgłoś błąd na stronie | Lub postaw nam kawę :-)
Pomogłem? To może postawisz mi wirtualną kawę?
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej
Patryk