W taryfach Business Everywhere w Pakiecie dostępnych w sieci Orange pojawiła się usługa „Wspólnie”, która umożliwia „dzielenie się” swoim pakietem dostępnym w ramach w/w planów z innymi „numerami” w ramach wspólnego/jednego konta abonenckiego…

Business Everywhere w Pakiecie

W ramach planów taryfowych Business Everywhere w Pakiecie dostępne pakiety internetowe sumują się, i można z nich korzystać wedle potrzeb na różnych urządzeniach/numerach.

orange_business-everywhere_wspolnie_201309

Plany Taryfowe Business Everywhere w Pakiecie:

  • Business Everywhere w Pakiecie na Start to 35 zł + VAT za 1GB
  • Business Everywhere w Pakiecie Mini to 49 zł + VAT za 4GB (+ 1GB w e-sklepie)
  • Business Everywhere w Pakiecie Standard to 89 zł + VAT za 10GB (+ 2GB w e-sklepie)
  • Business Everywhere w Pakiecie Premium to 110 zł + VAT za 20GB (+ 2GB w e-sklepie)
  • Business Everywhere w Pakiecie Platinum to 135 zł + VAT za 35GB (+ 4GB w e-sklepie)

Czyli np. Business Everywhere w Pakiecie na Start na tablecie i Business Everywhere w Pakiecie Standard w laptopie oznacza, że mamy do wykorzystania łącznie 11GB (lub 13GB) w dowolnych proporcjach między tabletem a laptopem…

Usługa „Wspólnie” w Business Everywhere w Pakiecie

Teraz dzięki usłudze „Wspólnie” do korzystania ze „wspólnego pakietu internetowego” można dołączyć numery z innymi planami taryfowymi – oczywiście w ramach jednego konta abonenckiego:

Teraz, wybierając mobilny internet Business Everywhere, możesz korzystać ze wspólnego pakietu internetowego na wszystkich firmowych urządzeniach mobilnych, np. Ty na swoim tablecie, a Twoi pracownicy na laptopie, smartfonie czy modemie.

Usługa będzie aktywna na „uprawnionych numerach” dopóki na koncie abonenckim będzie aktywny choć jeden numer z planem taryfowym Business Everywhere w Pakiecie.

Opłaty…

Opłata za usługę „Wspólnie” wynosi 5 zł (6.15 zł z VAT) miesięcznie, ale co istotne – pobierana jest tylko gdy skorzystamy na numerze z „innym planem taryfowym” ze wspólnego internetu zakupionego/otrzymanego w ramach Business Everywhere w Pakiecie.

Miesięczna opłata abonamentowa za usługę Wspólnie wynosi 5 zł (6,15 zł z VAT).Opłata pobierana jest tylko w przypadku rzeczywistego wykorzystania limitu wspólnego (możliwe dopiero po wyczerpaniu limitu podstawowego dostępnego w danej ofercie).

Jeśli mamy na swoim numerze „włączonym do usługi” pakiet 1GB i w danym okresie rozliczeniowym nam to wystarczy – nie będzie pobrana dodatkowa opłata.

Opłata zostanie pobrana tylko za okres rozliczeniowy w którym „nasz pakiet 1GB” okaże się niewytaczający i skorzystamy z pakietów dostępnych w ramach Business Everywhere w Pakiecie.

Aktywacja… i dezaktywacja

Usługę aktywujesz oraz dezaktywujesz:

  • W serwisie Orange.pl
  • W salonach Orange
  • W Biurze Obsługi Klienta pod numerem *600 (klienci Orange) lub 510 600 600 (z numerów w innych sieciach)
  • Za pomocą aplikacji Manager Floty

Aktywacja jak i dezaktywacja usługi jest bezpłatna.

Standardowo – zachęcam do zapoznania się z regulaminem usługi…

(!) Zgłoś błąd na stronie | Lub postaw nam kawę :-)
Pomogłem? To może postawisz mi wirtualną kawę?
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej
Patryk