Jakiś czas temu pisałem o tym, że również Microsoft w swojej usłudze pocztowej Outlook.com (a dokładnie domain.live.com) wyłączył bezpłatną obsługę poczty w naszych (własnych) domenach…

Dziś dostałem kolejną wiadomość w tej sprawie, przypominającą przy okazji chyba o największym „draństwie” minusie (moim zdaniem) wynikającym z tej zmiany – czyli wcześniej dodane domeny zostają (na razie?), ale od 31 lipca 2014 nie będzie można dodawać i usuwać kont w przypisanych domenach.

Przypominamy o zmianach dotyczących domen niestandardowych w poczcie Outlook.com

Drogi użytkowniku poczty Outlook.com,

Około miesiąc temu informowaliśmy, że w poczcie Outlook.com nie można już zakładać kont przy użyciu domen niestandardowych. Jako nasz aktualny klient możesz nadal logować się do poczty Outlook.com za pomocą swojego obecnego adresu e-mail w domenie niestandardowej, jednak od 31 lipca 2014 r. nie będziesz już mieć możliwości dodawania i usuwania kont w swojej domenie.

Administratorom, którzy chcą nadal zarządzać adresami e-mail we własnych domenach, proponujemy Office 365 — najlepszą usługę pocztową online firmy Microsoft. Po przejściu na Office 365 można kontynuować zarządzanie domenami niestandardowymi, a także korzystać z nowoczesnej poczty e-mail klasy biznesowej oraz narzędzi do współpracy i komunikacji.

Poprzednia wiadomość e-mail zawierała ofertę bezpłatnej 90-dniowej subskrypcji usługi Office 365 Small Business Premium dla 5 użytkowników. Teraz przypominamy, że z oferty tej można skorzystać tylko do 15 lipca 2014 r.

Logowanie do poczty Outlook.com za pomocą domeny niestandardowej będzie nadal możliwe w czasie trwania subskrypcji usługi Office 365, nawet jeśli zdecydujesz się ją anulować.

(!) Zgłoś błąd na stronie
Pomogłem? To może postawisz mi wirtualną kawę?
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej