Już w lipcu wszyscy chętnie będą mogli zarejestrować domenę narodową Mali (.ml), która wzorem domen narodowych Tokelau (.tk) ma być bezpłatna…

Spis treści w artykule

Mali

Mali, Republika Mali (fr. République du Mali, bambara Mali ka Fasojamana) – śródlądowe państwo położone w Afryce Zachodniej, siódme co do wielkości w Afryce ze stolicą Bamako, graniczy z Algierią na północy, Nigrem na wschodzie, Burkiną Faso oraz Wybrzeżem Kości Słoniowej na południu, Gwineą na południowym zachodzie oraz z Senegalem i Mauretanią na zachodzie.

Źródło: Wikipedia

.ml

Każdy zainteresowany będzie mógł zarejestrować bezpłatną domenę już w lipcu 2013, właściciele „zarezerwowanych znaków towarowych” będą mili taką możliwość kilka(naście) tygodni wcześniej:

  • 22 kwietnia – 31 maja: Rejestracja domen zawierających chronione nazwy (Sunrise)
  • 1 czerwca – 14 lipca: Możliwość zgłaszania chęci rejestracji domen, ale niekoniecznie będzie to jednoznaczne z rejestracją danej domeny (Landrush)
  • 15 lipca: Otwarcie rejestru, „klasyczne” procedury rejestracji domen (kto pierwszy, ten lepszy rejestruje)

dot-ml

Domeny podobnie jak w przypadku domen .tk będzie można zarejestrować bezpłatnie, ale będzie też można dokonać płatnej rejestracji (9.95$ za rok). Szczegóły na ten temat mają pojawić się niebawem…

(!) Zgłoś błąd na stronie
Pomogłem? To może postawisz mi wirtualną kawę?
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej
Patryk