Jakiś czas temu Alior Bank zaoferował możliwość bezpłatnego opłacania rachunków w swoich placówkach. Przy okazji oferował specjalne (techniczne?) konto “Alior Rachunki bez Opłat”, które oczywiście również było bezpłatne…

Właśnie na stronie Alior Banku pojawiła się informacje, że ma to się zmienić…

Konto “Alior Rachunki bez Opłat” płatne 2 zł

W komunikacie o nadchodzących zmianach można przeczytać:

Zmiana w ofercie Alior Rachunki bez Opłat dotyczy wprowadzenia opłaty w wysokości 2 zł pobieranej od Klientów, którzy opłacają rachunki w oddziałach Banku, a nie otrzymują na konto wynagrodzenia, renty, emerytury lub stypendium. Opłata ta będzie pobierana raz w miesiącu, za realizację dowolnej liczby wpłat i przelewów w ramach usługi Alior Rachunki bez Opłat. Jeśli w danym miesiącu Klient nie opłaci żadnego rachunku w oddziale Banku, opłata nie zostanie pobrana.

Jednocześnie, wszyscy posiadacze konta Alior Rachunki bez Opłat nadal będą mogli bezpłatnie opłacać rachunki, w ponad 600 placówkach oznaczonych logo Alior Bank Express oraz logo Alior Bank Partner.

Zagranie banku nie jest niczym nowym, już kiedyś Alior Bank wprowadził opłaty dla “zwykłych kont” dla tych co nie przelewają “wypłaty” (wynagrodzenie, renta, emerytura lub stypendium) na konto.

Nowa wersja Tabeli Opłat i Prowizji (TOiP), a  więc i wspomniane zmiany mają wejść w życie od 1 kwietnia 2014

(!) Zgłoś błąd na stronie | Lub postaw nam kawę :-)
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej
Patryk