W ramach poprzeprowadzkowego nadrabiania zaległości uznałem, że warto wspomnieć o wprowadzonym niedawno w serwisie Allegro cenniku hurtowym, dzięki czemu sprzedający w prosty sposób może zaoferować rabat kupującym większą liczbę/ilość towaru w ramach danej oferty (aukcji ;-)).

Z tej opcji – jako sprzedający – mogą skorzystać tylko konta firmowe, i tylko w przypadku takich kont będzie dostępna odpowiednia opcja w panelu sprzedaży. Niestety nie sprawdzę, jak to wygląda w praktyce, bo dawno temu moje konto firmowe „skonwertowałem” ma zwykłe, bo i tak nic na Allegro nie sprzedawałem, a tak przynajmniej mogę zbierać Monety… ;-)

Kto może korzystać z cenników hurtowych

Cennik hurtowy mogą tworzyć i dodawać do ofert tylko sprzedający na kontach firmowych.

Zobaczą go w ofercie i skorzystają z niego jedynie kupujący przedsiębiorcy – czyli klienci na kontach firmowych. W tej chwili cenniki hurtowe nie są jeszcze dostępne dla kupujących przedsiębiorców, pokażemy je już niebawem.

Zagadką pozostaje, kto jako kupujący może z tak utworzonego cennika hurtowego (obecnie) skorzystać, bo z powyższego cytatu z pomocy Allegro na temat cennika hurtowego zdaje się wynikać, że zobaczyć i skorzystać z cennik hurtowego mogą tylko klienci korzystający z kont firmowych, ale jeszcze nie w tej chwili… ;-)

(!) Zgłoś błąd na stronie | Lub postaw nam kawę :-)
Pomogłem? To może postawisz mi wirtualną kawę?
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej
Patryk