Wprawdzie do Nozbe jako menedżera zadań cały czas nie mogę się przekonać (duet Todoist i Trello wspierany kalendarzem jakoś lepiej mi się sprawdza), to całkiem sensownie sprawdza mi się jako system do tworzenia procedur. I w takim zastosowaniu nie przeszkadzają nawet ograniczenia konta darmowego, bo 5 aktywnych projektów to 5 aktywnych procedur (np. rejestracja domeny i jej konfiguracja m.in. w CloudFlare; nowa strona internetowa na WordPressie; nowy sklep internetowy na WooCommerce; nowa platforma kursowa na Tutor LMS; nowy serwer VPS w Hitme.pl lub DigitalOcean). Ale znam osoby, które właśnie z Nozbe korzystają jako podstawowego narzędzia zarządzania pracą (zadaniami), więc na pewno jest to dobre narzędzie. A do tego aktualnie trwa promocja, w ramach której można otrzymać dodatkowe 4 miesiące usługi w wersji płatnej bezpłatnie…

I tak, z okazji 14 urodzin Nozbe, zamawiając abonament (subskrypcję) na płatną wersję Nozbe można otrzymać 4 dodatkowe miesiące gratis. Czyli płacimy za 12, a korzystamy 16 miesięcy. Urodzinowa promocja startuje już jutro, czyli 17 lutego:

Promocja będzie dostępna już od środy 17 lutego do poniedziałku 22 lutego. Udział w niej gwarantuje 4 miesiące gratis osobom, które przedłużą lub wykupią w tych dniach roczny plan z naszej aktualnej oferty.

A co najlepsze, z promocji (12 + 4 miesiące gratis) mogą skorzystać również aktualni subskrybenci w ramach przedłużenia ważności usługi na kolejny rok. W tym przypadku na kolejny rok z nie takim małym hakiem… ;-)

(!) Zgłoś błąd na stronie | Lub postaw nam kawę :-)
Pomogłem? To może postawisz mi wirtualną kawę?
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej
Patryk