Widzem TVNu nie jestem, ale z ich serwisu Player.pl od czasu do czasu korzystałem. Głównie by z dziewczyną obejrzeć Kuchenne Rewolucje czy MasterChefa. Bo choć obie pozycje można oglądać bezpłatnie choćby w ramach telewizji naziemnej, to nie tylko trzeba mieć TV, i to jeszcze z podpiętą anteną, to jeszcze trzeba trafić na moment emisji. A to jest zdecydowanie mniej wygodne, niż oglądanie na żądanie, czyli VOD. Ale z tego co widzę, od dziś taka przyjemność kosztuje od 8 zł za miesięczny dostęp.

Tak, serwis Player.pl „stał się w pełni serwisem subskrypcyjnym”, a więc zniknęła możliwość bezpłatnego dostępu do podstawowej oferty:

Staliśmy się w pełni serwisem subskrypcyjnym. Teraz aby oglądać swoje ulubione programy, seriale i filmy trzeba wykupić pakiet. Znika oferta bezpłatna (…) Od teraz, aby oglądać swoje ulubione tytuły możesz wybrać jedną z dwóch form dostępu:

pakiet PLAYER (z reklamami) z pełną zwartością pakietu PLAYER, ale z reklamami w ograniczonej ilości, za który możesz zapłacić jednorazowo 8 zł za 30 dni, lub wypróbować w abonamencie z ceną 4 zł za pierwsze 30 dni i 8 zł za każde kolejne 30 dni

Może te 8 zł to nie majątek, więc nie wykluczam, że kiedyś, jak się zaległych do obejrzenia materiałów uzbiera odpowiednio dużo, to skorzystam, ale na co dzień raczej spojrzę ku alternatywom… ;-)

(!) Zgłoś błąd na stronie | Lub postaw nam kawę :-)
Pomogłem? To może postawisz mi wirtualną kawę?
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej
Patryk