Wprawdzie moim konikiem – jeśli chodzi o sklepy internetowe – jest WordPress i WooCommerce, to staram się ogarniać, co ogólnie „na rynku” się dzieje. I tak niedawno na jednej z grup poświęconych eCommerce wybuchła mała panika, bo znany i najwidoczniej lubiane Shoplo zostało przejęte przez równie znanego i być może też lubianego (strzelam, bo nie korzystam ani z jednego, ani z drugiego ;-)) Shopera.

Panika może zbyteczna, choć lęk zrozumiały, bo mówimy tu o migracji sklepów internetowych, często będących jedyny/głównym źródłem utrzymania na całkowicie nową platformę. A to oznacza nie tylko zmiany w cenniku usługi, ale (często) też duże zmiany, jeśli chodzi o działanie sklepu. I to nie tylko dla obsługi, ale też dotychczasowych klientów.

Z racji tego, że sam nie korzystam, moi obecni klienci również (nie), więc nie wiem, jak proces ma przebiegać/wyglądać, ale osoby zainteresowane mogą/powinny zajrzeć do dokumentu opisującego szczegółowo proces migracji, bo najpewniej tam kryje się większośc odpowiedzi… ;-)

(!) Zgłoś błąd na stronie | Lub postaw nam kawę :-)
Pomogłem? To może postawisz mi wirtualną kawę?
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej
Patryk