Wprawdzie z wtyczki Flexible Shipping od WP Desk nie korzystam, tak samo jak aktualnie nie korzysta z niej żaden z moich klientów, to staram się trzymać rękę na pulsie, bo wtyczka ma dość spore możliwości (zwłaszcza w wersji płatnej ;-)). Nie korzystam(y) głównie dlatego, że jakoś tak wyszło, że obecnie większość moich klientów oferuje produkty wirtualne, a ci, co oferują produkty fizyczne, to są one na tyle specyficzne, że tam i tak od samego początku wdrażane były dodatkowe mechanizmy, specjalnie pod nich robione. W innym wypadku kto wie… Zwłaszcza że wtyczka doczekała się dużej aktualizacji, która przynosi kilka zmian, w tym nowy wygląd tabeli reguł.

Nie będę tutaj opisywał (szczegółowo) zmian, a tylko je zasygnalizuję, bo w końcu nieprzypadkowo to Newslog, a nie tradycyjny artykuł. Zresztą obszerny opis zmian przygotował na ich blogu Bartosz z WP Desku, i zdecydowanie wszystkich zainteresowanych szczegółami tam odsyłam.

Ale muszę przyznać, że nowy wygląd tabeli reguł prezentuje się świetnie, a do tego pomysł, aby poszczególne reguły układały się w coś na wzór zdań (kiedy [cena] jest od [0] zł do [100] zł koszt wynosi [10] zł) wydaje się całkiem dobrym pomysłem, zwłaszcza dla mniej zaawansowanych (technicznie) użytkowników. Przy okazji zmieniono format pliku import/eksport z CSV na JSON (na razie została jednak obsługa CSV), dodano opcje duplikowania reguł, oraz przygotowano interaktywny samouczek…

(!) Zgłoś błąd na stronie | Lub postaw nam kawę :-)
Pomogłem? To może postawisz mi wirtualną kawę?
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej
Patryk