Wczoraj (2009-09-07) w Serwisie prasowym grupy TP pojawiła się informacja na temat nowej usługi Orange – Telekonferencja w Orange

Usługa umożliwia prowadzenie konferencji – rozmów wielu osób na raz, niezależnie od tego w jakiej sieci pracuje telefon, czy jakie usługi są aktywne na koncie – wystarczą aktywne połączenia wychodzące.

Od 7 września br. Orange udostępnia nową usługę telekonferencji, z której mogą korzystać użytkownicy telefonów we wszystkich sieciach. W odróżnieniu od innych ofert tego typu, usługa nie wymaga wykupywania abonamentu czy instalowania dodatkowych aplikacji i pozwala na połączenie nawet z kilkudziesięcioma osobami jednocześnie.

Aby skorzystać z usługi, nie trzeba być klientem Orange, nie trzeba nawet korzystać z telefonu komórkowego. Wystarczy zadzwonić na specjalny numer: 500 990 990
(koszt połączenia zgodny z planem taryfowym, jak połączenie do sieci Orange)

Aby zorganizować telekonferencję wystarczy zadzwonić pod numer 500 990 990,  zarezerwować wirtualny pokój telekonferencyjny i wprowadzić numer PIN umożliwiający dostęp dla uczestników konferencji. Dokonana w ten sposób rezerwacja jest ważna przez 7 dni. Klient ma możliwość rezerwacji daty i godziny telekonferencji, przedłużenia rezerwacji, zmiany kodu PIN oraz sprawdzenia zarezerwowanego terminu. Sterowanie usługą i wybór opcji odbywa się za pomocą klawiatury telefonu zgodnie z komunikatami głosowymi systemu telekonferencyjnego.

Gdy już zostanie zarezerwowany „wirtualny pokój telekonferencyjny” oraz ustanowiony kod PIN, wystarczy poinformować zainteresowane osoby, które dzwoniąc na numer 500 990 990 i podając kod PIN mogą dołączyć do telekonferencji.

Przyłączenie się do telekonferencji zaproszonych osób następuje po wybraniu numeru 500 990 990 i podaniu numeru PIN ustalonego przez osobę rezerwującą.

(!) Zgłoś błąd na stronie
Pomogłem? To może postawisz mi wirtualną kawę?
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej
Patryk