Po ostatniej obniżce cen połączeń do wszystkich sieci w mBank Mobile do 33 groszy za minutę, do tego możliwość skorzystania z promocji pozwalających jeszcze bardziej obniżyć koszty tym razem wirtualny operator poszedł w kierunku mobilnego internetu.

mBank Mobile w walce o klienta z „tradycyjnymi” (niewirtualnymi) operatorami postanowił uraczyć nas kolejną ciekawą promocjąInternet za FREE

Dzięki mobilnemu dostępowi do Internetu możesz przy pomocy swojej komórki sprawdzić pocztę, przeczytać najnowsze wiadomości, wysłać maila oraz przeglądać strony www.

Teraz w mBank mobile, możesz to robić zupełnie za darmo! Internet za FREE to oferta skierowana do wszystkich Użytkowników mBank mobile.

Promocyjny Pakiet Internet za FREE zawiera 20MB, które możesz wykorzystać w ramach Pakietowej Transmisji Danych.


Pakiet 20Mb danych można bezpłatnie aktywować kodem:

*121*11*04#

Jeszcze trochę informacji „regulaminowych” ze strony promocji:

Pełna aktywacja Pakietu Internet za FREE następuje maksymalnie w ciągu 24 godzin od jej zlecenia podanym kodem aktywacji i jest potwierdzana wiadomością SMS. Data otrzymania wiadomości SMS uznana jest za chwilę aktywacji Pakietu Internet za FREE.

Okres ważności Pakietu Internet za FREE wynosi 30 dni.

Następny Pakiet Internet za FREE może być aktywowany w terminie minimum 30 dni (720 godzin) od daty aktywacji poprzedniego Pakietu Internet za FREE.

Promocja na obecną chwilę obowiązuje do 15-07-2009, i wydaje się dość ciekawa…

Oczywiście 20Mb miesięcznie jak ktoś zamierza ściągać muzykę czy filmy to mało, ale by sprawdzić pocztę, czy informacje w Internecie – powinno wystarczyć…

Po więcej informacji dotyczących opisanej  promocji, jak i usług operatora zapraszam na stronę mobile.pl lub na stronę mBanku

(!) Zgłoś błąd na stronie | Lub postaw nam kawę :-)
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej
Patryk