Nie wiem ilu z Was skusiło się na „3 czekolady czy pierniki/cukierki” – ale jak ktoś nie lubi słodyczy, to tym razem firma  PRIDE EUROPE INVESTMENTS LIMITED „poszła w” książki, i tak powstała…

Księgarnia internetowa Meritum

ksiegarnia-meritum-pl

Po wejściu na stronę niby wszystko OK, niby zwykły sklep:

Przygotowaliśmy dla Państwa wybór ponad 20 tys. książek, pogrupowanych w 19 kategoriach tematycznych. Mamy nadzieje, że tak szeroka oferta oraz błyskawiczna bezpłatna wysyłka spełni Państwa oczekiwania. W przypadku gdyby mieli Państwo jakichkolwiek pytania z chęcią udzielimy odpowiedzi. Życzymy udanych zakupów.

Do tego:

DARMOWA PRZYSŁKA dla każdego zamówienia

PRZYSŁKA – ach ten pośpiech ;-)

Kupon rabatowy w wysokości 150 PLN

Skojarzenia ze wspomnianymi „3 czekoladami” pojawia się przy okazji informacji o „kuponie rabatowym w wysokości 150 PLN”:

Z okazji świąt mamy dla Państwa wyjątkowy prezent, którym jest kupon rabatowy w wysokości 150 PLN na zakupy w naszym sklepie. Aby skorzystać z kuponu, należy kliknąć w poniższy przycisk, a następnie wprowadzić otrzymany kupon podczas składania zamówienia. Wesołych Świąt!

Czekoladowa księgarnia…

Szybki rzut oka do regulaminu, i znajdujemy w nim znajome „niespodzianki”:

Towary i usługi oferowane w Serwisie nie stanowią oferty zawarcia umowy, tylko zaproszenie do składania ofert.

Usługobiorca zobowiązany jest do uiszczenia miesięcznej opłaty abonamentowej wynoszącej sto czterdzieści dziewięć złotych z tytułu Usługi założenia i prowadzenia Konta (zwanej dalej „Abonamentem“), stanowiącej wynagrodzenie Pride za świadczoną przez niego Usługę założenia i prowadzenia Konta.

Wypowiedzenie świadczenia Usługi założenia i prowadzenia Konta przez Usługobiorcę dla swej skuteczności winno być przesłane w formie pisemnej na adres: PRIDE EUROPE INVESTMENTS LIMITED, 6051 Larnaca, 10 Patron, Cypr. Przykładowy wzór wypowiedzenia znajduje się pod adresem www.ksiegarnia-meritum<kropeczka>pl/w.pdf

3książki i 3ksiazki

Widać nowe podejście – w księgarnia nie cukiernia – do nazwy jaki i domeny… Zwłaszcza, że domeny (.pl):

  • 3książki
  • 3ksiazki

cały czas są wolne… ;-)

(!) Zgłoś błąd na stronie
Pomogłem? To może postawisz mi wirtualną kawę?
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej
Patryk