O nowych ofertach operatorów komórkowych ostatnio piszę rzadko, bo i niewiele się tu sensownego dzieje, a jak już, to raczej mamy mniej lub bardziej zakamuflowane podwyżki. I choć nową ofertę Play dla Firm w pewnym sensie te można by tak odebrać, to gdy spojrzeć na wariant z 2 kartami SIM do telefonu i jedną z internetem „do biura”, i to w wersji dla przenoszących numer, to wygląda to nawet całkiem sensownie…

Nowa oferta dla firm w Play zaczyna się od abonamentu 45 zł netto miesięcznie (S dla Firm), gdzie mamy nielimitowane krajowe połączenia, SMSy i MMSy i 15 GB internetu z pełną szybkością, a później lejek (no i Amazon Prime Video na 6 miesięcy i TIDAL na miesiąc). Taryfa „M dla Firm” prezentuje się już korzystniej, przynajmniej jeśli chodzi i to, co „w pakiecie”, bo mamy to co w „S dla Firm”, ale internetu jest 30 GB, a nie 15, a i TIDAL za darmo będzie dostępny przez 6 miesięcy. Ale to, co najważniejsze, to dochodzi „internet do biura”, czyli dodatkowa karta SIM z limitem 200 GB miesięcznie (później lejek). W „L dla Firm”, czyli najdroższym pakiecie mamy w sumie to, co w „M dla Firm”, ale internetu w telefonie jest 70 GB, a nie 30, a do tego „internet do biura” to już 300 GB. Dochodzi za to usługa „wirtualna centralka”, która co jak co, ale w przypadku ofert dla firm może być fajnym dodatkiem.

Ale fajnie – przynajmniej jeśli chodzi o ceny – zaczyna się robić, jeśli spojrzeć na ofertę z 2 kartami SIM (+ karta do internetu w M i L) dla tych, co przeniosą do Play choćby jeden z numerów. Wtedy abonament za wariant S to 50 zł, M 65 i L 85 zł. Oczywiście za 2 karty SIM, z dodatkową kartą do internetu (M i L), i oczywiście netto, bo w końcu to oferty dla firm… ;-)

(!) Zgłoś błąd na stronie | Lub postaw nam kawę :-)
Pomogłem? To może postawisz mi wirtualną kawę?
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej
Patryk