W ostatnich dniach w moich RSSach kilkukrotnie mignął temat usługi/strony Boost With Facebook, czyli specjalnego programu dla przedsiębiorców, by pomóc w potencjalnym kryzysie wywołanym koronawirusem. Temat może i ważny, ale jak dla mnie to bardziej poradnik jak wydawać kasę na Facebooku, niż coś, co realnie miałoby pomóc. Duże ciekawszym tematem wydają mi się „nowe grupy dla rodziców”.

Nie dlatego, bym zaraz miał być ojcem (rodzicem), i miałbym informacji jak wychowywać moje (potencjalne ;-)) dziecko szukać na Facebooku. Ale przy tej okazji jest jedna nowość, której mi wielokrotnie brakowało przy wspieraniu (konsultowaniu) działań niektórych moich klientów na Facebooku, a konkretnie właśnie w grupach.

Mianowicie anonimowości, której brak często właściwie wykładał projekt (np. grupa do kursu o tematyce „bardziej intymnej, osobistej”). Mowa o nowej funkcji, która (na razie?) będzie dostępna tylko w grupach dla rodziców, a mianowicie anonimowych postach. Mam nadzieję, że z czasem tego typu posty pojawią się również w innych grupach. Oczywiście jako opcja do włączenia przez administratora.

(!) Zgłoś błąd na stronie | Lub postaw nam kawę :-)
Pomogłem? To może postawisz mi wirtualną kawę?
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej
Patryk