Nie mogąc jakoś spać w nocy, szukałem dla siebie zajęcia, by zmęczyć oczy i ciało. Ale że myśli dużo, to od razu sięgnąłem po telefon, by zapisać co sensowniejsze, przy okazji męcząc – zgodnie z celem – oczy. I tak, zanim wpadłem na pomysł, by włączyć tzw. biały szum, zerknąłem jeszcze do aplikacji Google Play, bo ta informowała o nowych aktualizacjach. Wśród dostępnych aktualizacji znalazłem m.in. TransferWise. A z racji tego, że jest to aplikacja finansowa, to tak jak zazwyczaj, sprawdziłem szczegóły aktualizacji, czyli co nowego. I tutaj niespodzianka…

Bo zamiast rutynowych informacji o usprawnieniach i poprawkach trafiłem na informacje, że niebawem TransferWise zmieni nazwę na Wise:

Zmieniamy naszą nazwą z TransferWise na Wise.

Nasi klienci potrzebują nas już nie tylko do wysyłania płatności. Wysyłanie, wydawanie i otrzymywanie pieniędzy międzynarodowo jest zbyt drogie, powolne i niewygodne. Ulepszamy to zarówno dla osób prywatnych jak i firm, na co wskazuje nasza nowa nazwa.

Twoja aplikacja nadal będzie działać w ten sam sposób. Jednak za tydzień lub dwa jej nazwa zmieni się na Wise. Chcieliśmy Cię jednak poinformować o tym wcześniej.

I choć jakieś tam ploteczki krążyły, zwłaszcza w kontekście prawdopodobnego wejścia na giełdę, to tempo zmian trochę mnie zaskoczyło. Ale faktem jest, że aplikacja/usługa już od dawna nie jest tylko i wyłącznie „transfer”. A pewnie to początek zmian/nowości…

(!) Zgłoś błąd na stronie | Lub postaw nam kawę :-)
Pomogłem? To może postawisz mi wirtualną kawę?
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej
Patryk