Sieć Orange we współpracy z Wirtualną Polską zaprezentowała „interaktywną mapę zasięgu”, oczywiście sama „interaktywność” sprowadza się do kilku suwaków/przełączników i dynamicznego wyświetlania zawartości mapy – no ale chyba też ciężko wymagać czegoś więcej…

Orange: Mapa Zasięgu

orange_interaktywna-mapa-zasiegu_01

Oczywiście jak to zwykle bywa przy „takich mapkach” nie mogło obyć się bez kilku „gwiazdek”:

  • Mapa przedstawia orientacyjny zasięg sieci Orange na zewnątrz budynków na terytorium Polski w podziale na technologie GSM/EDGE, UMTS/HSDPA oraz CDMA. Poprzez „sieć Orange” należy rozumieć sieć telekomunikacyjną, której operatorem jest „Polska Telefonia Komórkowa – Centertel” sp. z o.o.
  • Z uwagi na specyfikę zjawiska propagacji fal elektromagnetycznych, występowanie zjawiska dyfuzji, ukształtowanie terenu, otoczenie i rodzaj zabudowy, prezentowany zasięg lub moc sygnału mogą odbiegać od rzeczywistości. Przed zamiarem zawarcia umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych w sieci Orange, sugerujemy kontakt z salonem sprzedaży, w celu potwierdzenia zasięgu w danej lokalizacji.
  • Mapa ma jedynie charakter poglądowy i nie może stanowić podstawy do zawarcia umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych. W przypadku zawarcia umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych mapa nie stanowi jej części i nie może być podstawą do ewentualnych roszczeń reklamacyjnych.

A na koniec wracamy trochę „na ziemie” – i mamy mapki zasięgu (również „interaktywne” ;-)) pozostałych operatorów infrastrukturalnych:

(!) Zgłoś błąd na stronie
Pomogłem? To może postawisz mi wirtualną kawę?
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej
Patryk