Kiedyś pisałem, jak można skorzystać z pełnego pakietu w wFirma (księgowość internetowa) za darmo przez pierwszy rok.

Promocja obowiązuje nadal, choć tak jak wcześniej pisałem – dotyczy nowych działalności gospodarczych (do 30 dni od założenia „firmy”)

Jednak jeśli ktoś z Was prowadzi działalność gospodarczą dłużej, a nie korzystał do tej pory z usług wFirma – może zainteresuje się promocją dla przedsiębiorców oferowaną przez ING Bank.

W ramach „Pakietu Powitalnego” dla przedsiębiorców bank oferuje kilka bonusów:

.

Wśród nich kod na pełny roczny pakiet księgowy w wFirma:

  • 0 zł za fakturowanie i księgowość
  • 0 zł przez 12 miesięcy za korzystanie z pakietu Fakturowanie i Księgowość oferowanego przez wfirma.pl.
  • Księgowość Internetowa – rozwiązanie przeznaczone dla Przedsiębiorców, które pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Opracowane i stale aktualizowane schematy księgowe wyręczają użytkownika z obowiązku poznawania wciąż zmieniającego się prawa podatkowego.
  • Fakturowanie – w jednym miejscu można wystawić fakturę, wysłać ją pocztą lub w formie elektronicznej, kontrolować płatności i automatycznie wysyłać przypomnienia.
  • Magazyn – umożliwia tworzenie wszystkich potrzebnych dokumentów magazynowych, zarządzanie wieloma magazynami w połączeniu z dokumentami zakupów i sprzedaży. Dodatkowe możliwości przyjmowania rezerwacji i tworzenia zamówień dostaw wyręczają Przedsiębiorcę z pracochłonnych czynności.
  • Wejdź na stronę wfirma.pl i skorzystaj z promocji tylko dla Klientów ING.

(Pakiety dostępne aktualnie w wFirma)

.

Zniesienie opłaty za otwarcie i udostępnienie w pełnym zakresie pakietu oprogramowania w modelu Software as a Service, nieodpłatnie na okres 12 miesięcy. Promocja skierowana do nowych klientów wfirma.pl sp. z o.o..

Zawartość obejmuje narzędzia informatyczne opisane w pakiecie Fakturowanie i Księgowość. Opis pakietu Fakturowanie i Księgowość znajduje się na stronie internetowej www.wfirma.pl.

Standardowa cena usług udostępnionych przez wfirma.pl sp. z o.o., aktualna na dzień skorzystania przez Uczestnika Promocji z przedmiotu promocji, jest dostępna na stronie internetowej firmy pod adresem www.wfirma.pl.

.

Wg regulaminu promocja „Pakietu Powitalnego” obowiązuje do końca marca 2013:

Promocja trwa od 1 lipca 2012 r. do 31 marca 2013 r.

Z promocji mogą skorzystać osoby, które na dzień 30 czerwca 2012 roku nie posiadały żadnego z kont z oferty banku dla przedsiębiorców, i w okresie promocji podpiszą z umowę na prowadzenie konta firmowego, np. Konto z Lwem Direct – którego prowadzenie jest bezpłatne.

Udział w Promocji mogą wziąć osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, spółki cywilne, spółki jawne i partnerskie zwane dalej „Uczestnikiem” lub „Uczestnikami” Promocji , które spełnią łącznie poniższe warunki:

a) na dzień 30 czerwca 2012 r. nie były posiadaczem żadnego KONTA Z LWEM Zysk, Konta z Lwem Direct lub KONTA Z LWEM w EUR/USD/GBP z oferty dla Przedsiębiorców prowadzonego przez Bank,

b) w okresie obowiązywania Promocji podpiszą z Bankiem umowę KONTA Z LWEM Zysk lub KONTA Z LWEM Direct lub KONTA Z LWEM w EUR/USD/GBP z oferty dla Przedsiębiorców,

Pełny regulamin Pakietu Powitalnego w ING dostępny jest pod tym linkiem.

.

Z usług serwisu wFirma sam korzystam już od prawie 2 lat… W międzyczasie do serwisu przekonało się tez kilku moich znajomych, którzy – podobnie jak ja – bardzo sobie go (serwis) chwalą…

Nawet jeśli nie chcesz korzystać z promocji ING, możesz założyć konto bezpośrednio w serwisie wFirma i przez okres 30 dni korzystać z niego w pełni bezpłatnie, i bez żadnych zobowiązań. Możesz przekonać się sam czy warto…

(!) Zgłoś błąd na stronie
Pomogłem? To może postawisz mi wirtualną kawę?
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
WordPress: Pierwsze kroki
Patryk