Jak już wcześniej pisałem, serwis wFirma oferuje 30 dniowy okres, po którym decydujemy dalej korzystać z pełnego pakietu już odpłatnie, bądź zostaje nam bezpłatny (troszkę uproszczony) moduł do wystawiania faktur VAT.

Ale tym, na co warto zwrócić uwagę, jest „Program Aktywizacja” w wFirma.

Program skierowany jest do nowo powstałych przedsiębiorców, którzy działalność gospodarczą (DG) założyli nie później niż 30 dni przed wysłaniem zgłoszenia do udziału w programie.

Program Aktywizacja w wFirma

Promocja dla nowych firm, polegająca na zwolnieniu z opłaty za korzystanie z pełnego modułu księgowego (m.in. KPiR, Faktury, CRM) przez okres jednego roku…

Oznacza to, że początkujący przedsiębiorca przez rok czasu korzysta ze wszystkiego co oferuje serwis wFirma, nie ponosząc z tego tytułu żadnych opłat.

Aktywacja promocji (Program Aktywizacja)

Wyślij e-mail na adres [email protected]

W treści wiadomości dobrze napisać coś o swojej działalności/firmie, np. nazwę firmy, datę założenia., oraz (ważne!) należy jako załącznik dołączyć zeskanowany wpis do Ewidencji Działalności Gospodarczej.

Skorzystaj z kodu promocyjnego

Po jakimś czasie (kilka – kilkanaście godzin) powinniśmy otrzymać e-mail z kodem promocyjnym, który należy podać podczas zakładania konta w serwisie wFirma.

Teraz już można założyć konto promocyjne na tej stronie.

Poniżej film pokazujący gdzie należy wpisać otrzymany kod promocyjny:

Po zalogowaniu się do serwisu, po prawej stronie będzie się wyświetlać liczba dni pozostałych do końca rocznej promocji:

Po tym okresie (rok czasu) można się zdecydować na dalsze (odpłatne już) korzystanie z serwisu w pełnej formie , pozostanie przy pakiecie bezpłatnym (faktury VAT), bądź całkowitej rezygnacji z usług serwisu.

(!) Zgłoś błąd na stronie
Pomogłem? To może postawisz mi wirtualną kawę?
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej
Patryk