Programu (usługi?) Skype nie trzeba chyba nikomu przedstawiać – nawet jeśli ktoś nie korzysta, to zapewne chociaż słyszał o nim…

W każdym każdy kto jest użytkownikiem Skype (posiada konto) dłużej niż 29 dni może skorzystać z promocji:

Miesiąc bezpłatnych rozmów z całym światem

W ramach promocji możemy skorzystać z bezpłatnego abonamentu Świat przez okres jednego miesiąca…

Chcemy dać ci możliwość prowadzenia bezpłatnych rozmów bez ograniczeń¹ przez cały miesiąc². Oznacza to, że oprócz prowadzenia rozmów z innymi użytkownikami Skype’a możesz również dzwonić na telefony komórkowe i stacjonarne osób, które nie są dostępne przez Skype’a.

Oferta obejmuje:

  • Jeden miesiąc bezpłatnych rozmów bez ograniczeń¹ o wartości 10,49 EUR.
  • Połączenia z telefonami komórkowymi w siedmiu krajach, w tym w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Hongkongu³.
  • Rozmowy bez ograniczeń z użytkownikami telefonów stacjonarnych w ponad 40 krajach4.
  • Dzwoń, kiedy chcesz — w dzień i w nocy, siedem dni w tygodniu.
  • Bez zobowiązań — wypróbuj przez miesiąc, a anulować możesz w dowolnym momencie.

.

Tyle teorii, teraz zobaczmy o czym jeszcze należy pamiętać, co należy wiedzieć…

Pierwsze ograniczenie dotyczy głównie numerów premium/specjalnych, co wydaje się naturalne:

1 Obowiązują zasady właściwego użytkowania. Z wyjątkiem numerów specjalnych, typu premium lub nieprzydzielonych do danego regionu geograficznego.

.

Aktywować „okres próbny” należy do 15 listopada 2012, jest to możliwe dla kont zarejestrowanych minimum 29 dni wstecz…

2 Z okresu próbnego należy skorzystać do 15 listopada 2012. Oferta dostępna tylko dla obecnych użytkowników Skype’a, którzy są zarejestrowani w Skypie od ponad 29 dni. Aby móc skorzystać z oferty, należy podać prawidłowe dane dotyczące płatności. Po pierwszym miesiącu abonament będzie automatycznie przedłużany, a płatności będą pobierane co miesiąc, chyba że zrezygnuje się z abonamentu w ciągu 27 dni od daty rozpoczęcia. Każdemu klientowi przysługuje tylko jeden bezpłatny abonament Świat — bez ograniczeń. Oferta nie jest dostępna w Chinach, Korei, Rosji i na Tajwanie.

A jeśli chcemy poprzestać na darmowym okresie trzeba pamiętać o rezygnacji w odpowiednim momencie, tak by nie załapać się na abonament…

Chyba, że zamierzamy dalej korzystać z usługi, już w ramach abonamentu…

.

Dalej mamy informacje, w których krajach obowiązują połączenia na stacjonarne i komórki, a w których „tylko” stacjonarne:

3 Połączenia z telefonami stacjonarnymi i komórkowymi w następujących krajach: Chiny, Guam, Hongkong (Chiny), Kanada, Portoryko, Singapur, Stany Zjednoczone i Tajlandia.

4 Połączenia z telefonami stacjonarnymi w następujących krajach: Argentyna, Australia, Austria, Belgia, Chile, Chorwacja, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Izrael, Japonia, Korea Południowa, Luksemburg, Malezja, Niemcy, Norwegia, Nowa Zelandia, Polska, Portugalia, Rosja (tylko Moskwa i Petersburg), Słowacja, Szwajcaria, Szwecja, Tajwan, Wenezuela, Węgry, Wielka Brytania i Włochy.

Jak widać, obecnie w Polsce (na polskie numery/telefony) bezpłatne rozmowy są „tylko” na telefony stacjonarne, ale dobre i to… Zwłaszcza jak ktoś prowadzi firmę… :-)

(!) Zgłoś błąd na stronie
Pomogłem? To może postawisz mi wirtualną kawę?
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej
Patryk