O Aero2, a konkretnie o usłudze „Bezpłatny Dostęp do Internetu” pisałem już kilka razy, więc nie będę wracał „do podstaw” a skupie się tylko na aktualnej informacji…

Na swojej stronie internetowej Aero2 informuje o rozpoczętym programie wymiany kart SIM. 

Wg. operatora wymiana ma związek z rozbudową sieci…


I jak można się domyśleć – przy okazji znacznie powiększy się lista urządzeń na których z usługi nie skorzystamy… ;-)

Oficjalny komunikat:

W najbliższym czasie planujemy kolejną rozbudowę sieci Aero2 w technologii Evolved HSPA (HSPA+) na terenie całej Polski. Planowany rozwój sieci Aero2 wymaga wymiany części kart SIM BDI umożliwiających korzystanie z BDI.

Od dnia 23 sierpnia br. przesyłką poleconą na adres korespondencyjny podany w Zamówieniu, każdemu Korzystającemu, którego obecna karta SIM BDI wymaga wymiany, prześlemy jednorazowo na koszt Aero2 nową kartę SIM BDI przypisaną do dotychczasowego Zamówienia. Informujemy, że wysyłka nowej karty SIM BDI będzie realizowana etapami. Po wysyłaniu karty SIM BDI na podane w Zamówieniu kontakty Korzystającego (e-mail lub numer telefonu) zostanie wysłana informacja o jej nadaniu.

Liczymy, że rozłożona na etapy wysyłka nowych kart SIM BDI zagwarantuje sprawną wymianę.

Wymienione karty SIM Aero2 BDI będą aktywna od dnia 01 października 2012r. Natomiast karta SIM Aero2 BDI, której obecnie używa Korzystający będzie aktywna do 30 września 2012r. (włącznie).

.

Czy Wasza karta kwalifikuje się do wymiany (a najprawdopodobniej tak) możecie sprawdzić na tej stronie, lub w formularzu poniżej:

.

[AKTUALIZACJA]

Z racji tego, że moja karta kwalifikuje się do wymiany dostałem SMS’a:

AERO2 BDI:

Wazne! Dnia 24.08.2012 przesylka polecona zostala wyslana nowa karta SIM Aero2 BDI  wazna od 01.10.2012. Odbierz przesylke!

Oraz e-mail o podobnym przesłaniu…

A po kilku dniach przyszedł list z nową kartą SIM.

Czy działa w Toshiba Portage R700-1G0 (Ericsson F3607GW + TWM: CXP 901 4396/41 – 6.5.1.2 (R6B02)) tego jeszcze nie wiem – zgodnie z informacją karta SIM będzie aktywna od 1 października 2012.

.

[AKTUALIZACJA 20121001]

Nowa karta działa poprawnie w wyżej wymienionym zestawie…

(!) Zgłoś błąd na stronie
Pomogłem? To może postawisz mi wirtualną kawę?
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej