Na stronach Orange pojawiła się kolejna (?) zapowiedź Orange Warsaw Festival 2015 – wprawdzie jeszcze nie znamy artystów, ale wiadomo kiedy i gdzie się festiwal odbędzie…

Orange Warsaw Festival 2015 i Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Edycja 2015 (8. edycja) w tym roku odbędzie się na terenie Toru Wyścigów Konnych Służewiec – co moim zdaniem jest bardzo dobrym posunięcie. Byłem an OWF zarówno na nowym stadionie Legii (teraz to chyba Pepsi Arena ;-)), jak i na Stadionie Narodowym i to nie są – moim zdaniem – obiekty na których powinien odbywać się duży festiwal.

owf_2015

Przy wydarzeniach sportowych, czy „normalnych koncertach” gdzie cała akcja koncentruje się w jednym punkcie, i jeśli już trzeba opuścić miejsce to by udać się do WC czy „po hotdoga” budowa stadionu się sprawdza – w końcu w tym celu powstała… ;-)

To jednak przy wydarzeniach rozproszonych, gdzie akcja dzieje się na raz w kilku miejscach – jak choćby właśnie OWF z 2 scenami (Orange Stage i Warsaw Stage) + miasteczko/strefa zabawy (Rochstar Crew) – stadion ze swoimi sztywnymi ograniczeniami w postaci murów, bramek i przejść sprawdza się dużo gorzej, i tylko sprawia, że nawet proste wyjście „na siku” staje się wyprawa na co najmniej kilka minut.

OWF standardowo w czerwcu…

A dokładnie będą to 3 czerwcowe dni: 12-14.06.2014.

Wiemy też, że będzie 30 artystów, a karnety w przedsprzedaży (Early Bird) będą dostępne już od 8 października w cenie „od 330 zł”.

 

(!) Zgłoś błąd na stronie
Pomogłem? To może postawisz mi wirtualną kawę?
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej