Na fali ostatnich podwyżek cen biletów ZTM w Warszawie, oraz być może na dobry początek nowego roku szkolnego mPay wspólnie z MasterCard wystartowali z ciekawą promocją…

Kupując w okresie promocji bilet (ZTM Warszawa) za pośrednictwem mPay (przez “komórkę”) można otrzymać zwrot do 50% ceny biletu.

Promocja skierowana jest do obecnych, jak i nowych klientów mPay, którzy przynajmniej raz w okresie promocji zasilą swoje konto mPay za pomocą karty MasterCard.

Płać mobilnie za zakup biletów ZTM z kartami MasterCard, a otrzymasz zwrot do 50% ceny!

Promocja trwa od 1 do 30 września 2011, lub do wyczerpania puli przeznaczonej na zwrot:

Promocja rozpoczyna się w dniu  1 września 2011 roku i trwa do dnia 30 września 2011 roku (Okres Promocji).

UWAGA: Promocja została przedłużona na październik

.

II. ZASADY UDZIAŁU W PROMOCJI

1. Warunkiem skorzystania z Promocji jest spełnienie łącznie następujących warunków: zasilenie przez Uczestnika w Okresie Promocji co najmniej jeden raz indywidualnego konta Uczestnika utworzonego w systemie mPay po zarejestrowaniu Uczestnika w systemie mPay (Konto Uczestnika) o dowolną kwotę przy użyciu karty debetowej lub kredytowej MasterCard lub karty debetowej Maestro wydanej na imię i nazwisku Uczestnika przez dowolny bank i dokonanie przez Uczestnika w Okresie Promocji płatności za zakup biletów ZTM w Warszawie poprzez Płatność mPay.

.

Każdy kto w tym okresie doładuje swoje konto mPay dowolną kwotą za pomocą swojej karty MasterCard/Maestro otrzyma do 50% ceny zakupionego biletu z powrotem na swoje konto w mPay:

2. Każdy Uczestnik, który w Okresie Promocji dokona Płatności mPay za zakup biletu:

a. ZTM czasowego: 20-minutowego, 40-minutowego, 60-minutowego – otrzyma bonus o wartości 50 % ceny zakupionego biletu ZTM czasowego (Bonus)

b. ZTM krótkookresowego, dobowego (strefa 1 i/lub strefa 1+ 2) i 3 dniowego (strefa 1 i strefa 1+2) – otrzyma bonus o wartości 40 % ceny zakupionego biletu ZTM krótkookresowego (Bonus)

.

Każdy klient mPay może z promocji skorzystać więcej niż raz, jednak z pewnymi ograniczeniami/limitami:

Przy czym Uczestnik może otrzymać nie więcej niż dwa Bonusy z tytułu zakupu ww. biletów ZTM czasowych w jednym dniu Promocji i nie więcej niż jeden Bonus z tytułu zakupu biletu ZTM krótkookresowego w jednym tygodniu Promocji.

.

Zwrot promocyjnej kwoty na konto użytkownika w mPay powinien trafić w przeciągu 7 dni, i może być wykorzystany na dowolne płatności za pośrednictwem usługi, w tym oczywiście też zakup kolejnych biletów ZTM:

Środki przyznane Uczestnikowi w ramach Bonusu dodawane będą do Konta Uczestnika w terminie 7 dni od dnia dokonania Płatności mPay, za którą przyznany został Bonus i mogą być wykorzystane przez Uczestnika na dokonywanie Płatności mPay.

.

Warto jednak pamiętać, że oprócz ram czasowych trwania promocji, oraz wspomnianych wyżej ograniczeń ilościowych, jest też z góry określona pula na bonusy:

Bonus przyznawany jest w ramach Promocji w Okresie Promocji tj. do dnia 30 września 2011 roku lub do wyczerpania puli nagród (do wyczerpania całkowitej łącznej wartości Bonusów). Organizator przewidział Bonusy o łącznej wartości 30 000 PLN. Organizator zastrzega sobie prawo zwiększenia puli wartości Bonusów.

.

Pod tym linkiem znajdziesz pełny regulamin, a więcej informacji na temat promocji można znaleźć m.in. na tej stronie.

.

[AKTUALIZACJA 2011-09-27]

Zapewne wielu z Was ucieszy informacja, że promocja została przedłużona na październik – do wyczerpania promocyjnej puli:

Październikowa promocja potrwa do wyczerpania ogólnej puli bonusów, która wynosi 20 tys. złotych. Każdy użytkownik, który w tym czasie kupi bilety ZTM i zasili mobilnie swoją portmonetkę za pomocą wyżej wspomnianych kart, bezpośrednio z telefonu komórkowego, może liczyć na atrakcyjne gratyfikacje finansowe, które będzie mógł wykorzystać w systemie mPay.

Za zakup biletu czasowego przysługuje bonus w wysokości 50 proc. wartości biletu (można go otrzymać dwa razy dziennie), a za kupno biletu krótkookresowego – 40 proc. wartości biletu (przysługuje jeden w ciągu tygodnia).

[/AKTUALIZACJA 2011-09-27]

.

Na koniec, dla wszystkich którzy jeszcze nie spotkali się z usługą mPay, krótkie wprowadzenie:

Za pomocą mPay można m.in.:

1. Kupić bilet komunikacji miejskiej

ZTM Warszawa
WKD Warszawa
ZTM Lublin
BKM Białystok
ZIKiT Kraków

Przykładowo, by kupic bilet 20-minutowy (ZTM Warszawa) wystarczy wprowadzić kod (USSD):

*145*220020#

I nacisnąć przycisk inicjujący połączenie (np. zieloną słuchawkę)

Cała operacja trwa 2-3 sekundy (można zapisać taki kod w książce telefonicznej, lub pod klawiszem “szybkiego wybierania”)

.

2. Zapłacić za parkowanie

Warszawa
Łódź
Bydgoszcz
Grudziądz
Kielce
Kraków
Krosno
Nysa
Ostrów Wielkopolski
Świnoujście
Głogów
Słupsk

.

3. Doładować telefon “na kartę” (PrePaid)

Orange
Sim Plus
Sami Swoi

.

4. Wykonać przelew do innego użytkownika mPay

Zasilenie innej portmonetki z konta mPay jest realizowane z telefonu wg schematu: *145*nr telefonu*kwota# (Orange, PLUS, PLAY)

Z telefonu w sieci Era przekaz wykonuje się dzwoniąc pod 791 145 145.

Można również wykonywać przelewy zdefiniowane:

– *145*01# (z sieci Orange, PLUS i PLAY)

– z pozostałych sieci: 791 145 145, po komunikacie lektora wybrać 01* i postępować zgodnie z kolejnymi komunikatami czytanymi przez lektora.

Gdzie 01 to numer przelewu zdefiniowanego

.

5. Płatności w Internecie

Usługa pozwala na regulowanie należności w sieci za pomocą prostego interfejsu użytkownika zintegrowanego z systemem mPay

 .

Więcej informacji na stronie mPay

(!) Zgłoś błąd na stronie | Lub postaw nam kawę :-)
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej
Patryk