Piątek, piątunio, piąteczek, czyli koniec tygodnia – weekendu początek. Sam mam jeszcze jedno spotkanie po południu, a potem zaczynam weekend, od “analizy warszawskich wielokranów”. Ale to też dobra okazja, by wzbogacić swoją kolekcję o 2 naprawdę fajne gry, które teraz możecie mieć bezpłatnie.

World in Conflict Complete Edition

W ramach upominku od firmy Ubisoft do 11 grudnia (11:00) możecie do swojego konta Uplay przypisać grę World in Conflict, i to w wersji Complete Edition, a więc m.ni. czeka Was starcie z kacapami.

Sama gra jest strategią czasu rzeczywistego, z tym, że większy nacisk położono na strategię (no, powiedzmy, że…) i umiejętne wykorzystanie posiadanych jednostek, niż zbieranie surowców. Gra przenosi nas w lata 80 ubiegłego wieku, gdzie ruscy postanowili zaatakować Europę i USA. Naprawdę bardzo fajna strategia, i gorąco polecam, zwłaszcza za jest za darmo.


Homefront

Kolejna gra, którą moim zdaniem również warto się zainteresować to Homefront, która jeszcze przez trochę ponad 30 godzin czeka na Was w Humble Store (Humble Bundle). Tym razem mamy do czynienia ze strzelanką z perspektywy pierwszej osoby, która dla odmiany dzieje się w “niedalekiej przyszłości”. Ale podobnie jak w przypadku pierwszej gry – tu również bronimy USA, choć tym razem przed inwazją Koreańczyków. Grałem w tą grę kilka lat temu, i jeśli pamięć mnie nie myli, to zdecydowanie mogę ją polecić. Zwłaszcza, że (również) jest za darmo.

(!) Zgłoś błąd na stronie | Lub postaw nam kawę :-)
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej
Patryk