eBook "Uspokój swoje finanse"

Przyznam, że do Allegro mam mieszany stosunek – i jeśli mam wybór staram się zrobić zakupy bezpośrednio w sklepie internetowym, nawet jeśli trafiłem do niego przez ofertę na Allegro. Ale nie wynika to z tego, że nie chcę dać zarobić Allegro na prowizjach… ;-)

Po prostu uważam, że zbytnia dominacja na rynku nikomu nie służy – na dłuższą metę być może nawet Allegro… A nie da się ukryć, że obecnie małe sklepy mają znacznie trudniej zaistnieć niż jeszcze kilka lat temu, bo można chyba śmiało zaryzykować, że większość kupujących jest właśnie na Allegro (i serwisach zależnych, bo ich liczba/lista stale wzrasta). Oczywiście można wykorzystać (sprzedaż na) Allegro do promocji własnego sklepu, ale to opowieść na oddzielną historię…

W każdym razie Allegro ostatnio coraz mocniej (mnie) kusi by jednak robić zakupy u nich, zwłaszcza przez aplikację mobilną. Najpierw dostałem kupon na 20 zł do wykorzystania przy następnych zakupach za minimum 50 zł, warunek był jeden – obie transakcje wykonać należało z poziomu aplikacji mobilnej.

Teraz kolejna promocja – i przyznam, że znowu pewnie coś kupie, oczywiście z poziomu aplikacji mobilnej…

Darmowa dostawa z kartą VISA w Allegro

Wystarczy, że w okresie obowiązywania promocji (do 16 listopada 2014) dokonacie zakupu za pośrednictwem aplikacji mobilnej Allegro i jako metodę płatności wybierzecie kartę VISA – tak, to wystarczy, by Allegro wzięło na siebie koszty dostawy przesyłki, do 25 zł.

Co ważne – z promocji możecie skorzystać wielokrotnie (za chwile więcej na ten temat) w trakcje trwania promocji (do 16 listopada 2014), ograniczeniem jest maksymalna jednorazowa kwota jaką pokryje Allegro – 25 zł, jeśli wysyłka danego przedmiotu będzie wyższa, to kwotę powyżej 25 zł musicie zapłacić już sami.

Kupon będzie cały czas dostępny w Twojej aplikacji mobilnej Allegro, nawet po jego wykorzystaniu. Możesz go użyć ponownie do każdych zakupów, za które będziesz płacić kartą Visa. Kupon zniknie w momencie zakończenia promocji, czyli 16 listopada.

Wielokrotnie, to nie to samo co dowolnie

Wprawdzie w cytacie powyżej (z pytań i odpowiedzi) znajdziecie takie zdanie:

Możesz go użyć ponownie do każdych zakupów, za które będziesz płacić kartą Visa

To nie zupełnie tak jest, oprócz czasu trwania promocji jest jeszcze jedno istotne ograniczenie (przynajmniej w regulaminie promocji):

§ 3 – Zasady ogólne

3. Liczba Ku ponów na wysyłkę do 25 zł z Visa jest ograniczona w Okresie promocyjnym do:

a) jednego na każdą Transakcję na Allegro,
b) dwudziestu na każdego Uczestnika promocji

Jak skorzystać z promocji/kuponu

By skorzystać z promocji trzeba posiadać najnowszą wersję aplikacji:

  • iOS – 4.7.1 lub nowsza
  • Android – 3.5.4 lub nowsza
  • Windows Phone – 2.0.7.0 lub nowsza

Teraz wystarczy tylko wybrać w aplikacji mobilnej (warunek konieczny!) produkt który chcecie kupić i jako metodę płatności wybrać kartę VISA (warunek konieczny!) – w tym momencie automatycznie pojawi Wam się kupon zniżkowy, który zredukuje koszt wysyłki o 25 zł.

allegro_promocja-visa_201410

Jeśli zdecydujecie się zapłacić kartą VISA za pośrednictwem konta PayU sytuacja wygląda troszkę inaczej – z karty zostanie pobrana również kwota wysyłki, ale w ciągu 2 tygodni zostanie ona Wam zwrócona.

Dlaczego moja płatność nie została obniżona, chociaż płaciłem kartą Visa przez konto PayU?

W przypadku płatności kartą Visa przez konto PayU i użycia kuponu koszty przesyłki (maks. 25 zł) zostaną zwrócone na Twoje konto w ciągu 2 tygodni.

Wykluczenia

Podobnie jak w przypadku wcześniejszego kuponu, tak i tutaj mamy pewne wykluczenia:

Czy kupon mogę wykorzystać u wszystkich Sprzedających i we wszystkich kategoriach?

Tak, oprócz kategorii ogłoszeniowych, czyli Nieruchomości, Usługi, Wakacje, Samochody, Motocykle, Inne pojazdy i łodzie, Maszyny budowlane, Maszyny rolnicze, Wózki widłowe, Przyczepy, naczepy, Żywe zwierzęta

Więcej na temat promocji znajdziecie na dedykowanej stronie, oraz w pytaniach i odpowiedziach (FAQ).

(!) Zgłoś błąd na stronie
Pomogłem? To może postawisz mi wirtualną kawę?
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej
eBook "Uspokój swoje finanse"
Patryk
eBook "Uspokój swoje finanse"