Wprawdzie od dawna na gry czasu mam niewiele – a może bliższe prawdzie będzie stwierdzenie, że szkoda mi na nie czasu, i poza kilkoma wyjątkami (ostatni Fallout, mała powtórka z Desperados, czy najnowsze X-Com) raczej nie goszczą na moim komputerze… Co nie oznacza, że przy dobrej okazji nie poszerzam swojej biblioteki, tym samym dołączając do licznego grona „graczy”, co nawet nie zainstalowali większości gier jakie posiadają… ;-)

Dziś trafiła się kolejna okazja by dodać nową grę do swojej kolekcji – zwłaszcza że można to zrobić bez inwestowania nawet złotówki…

Theme Hospital w Origin za darmo

Grę Theme Hospital pamiętam z dawnych czasów – końcówka lat dziewięćdziesiątych, nawet „trochę” w nią grałem i całkiem sympatycznie wspominam:

Twoim zadaniem w Theme Hospital jest zaprojektowanie nowoczesnego szpitala, zarządzanie nim oraz obsługa niekończącej się lawiny nieszczęśników, którzy stanowią twoją przepustkę do bogactwa. Jeśli zależy ci na zadowoleniu personelu i zdrowiu pacjentów, musisz działać szybko. Wystarczy drobne potknięcie, by twoja kariera w służbie zdrowia skończyła się fiaskiem. Przekonaj się, czy potrafisz zajmować się jednocześnie finansami i basenami przy łóżkach chorych.

Jestem świadomy, że zapewne będzie potrzeba chwili by przyzwyczaić się do „trochę odstającej od dzisiejszych standardów grafiki”  (jak w przypadku Desperados w którą grałem niedawno), dlatego trochę szkoda, że przy okazji takich promocji zazwyczaj nie pojawia się wersja „HD”, ale to zapewne dodatkowa praca, a i nie ma co narzekać – w końcu gra jest do pobrania bezpłatnie.

W każdym razie – na platformie Origin możecie teraz bezpłatnie dodać do swojego konta grę Theme Hospital:

ea-orogin_theme-hospital

Może nie jest to jakaś gigantyczna okazja, bo standardowo gra kosztuje niecałe 13 zł, a i są zapewne miejsca w internecie, gdzie – legalnie – można ją również dostać bezpłatnie, ale i tak warto dodać ją do swojej kolekcji…

 

(!) Zgłoś błąd na stronie
Pomogłem? To może postawisz mi wirtualną kawę?
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej
Patryk