Wprawdzie teraz na granie czasu zbytnio nie mam (choć może bardziej mi go szkoda, niż faktycznie brak), to moja kolekcja gier „na kiedyś” stale się rozrasta. Dziś dołączyła do niej gra Dungeon 2, która możecie przygarnąć bezpłatnie jeszcze przez trochę ponad 21 godzin (do godziny 19:00, 2017.05.13).

Spis treści w artykule

Dungeons 2

Gra dostępna jest w ramach Huble Store, czyli sklepu działającego w ramach – zapewne większości z Was dobrze znanego –  serwisu Humble Bundle.

W grze Dungeons 2 (od Realmforge) wcielamy się w zarządce podziemnych lochów, gdzie wydobywamy surowce, szkolimy potwory zasilające nasza armię, oraz rozbudowujemy swoje podziemne królestwo (tortur). Oprócz tego mamy jeszcze coś w stylu taktycznego RTSa, czyli grabimy/plądrujemy miasta ludzi.

Dungeon Keeper 3

Gdyby pominąć wątek „napowierzchniowy”, to mamy tu wręcz grę Dungeon Keeper (1997 i 1999) w nowszej odsłonie (2015). I choć od czasu, gdy grałem w pierwowzór minęło naprawdę dużo czasu, to patrząc na grafiki, czy oglądając promocyjne wideo mam wrażenie, że „inspirowane się” pełnymi garściami. Ale chyba ciężko uznać to chyba za wadę, zwłaszcza w sytuacji, gdy od premiery ostatniej części Dungeon Keeper minęły prawie od 2 dekady. Dlatego można chyba uznać Dungeons 2 za kolejna część Strażnika Lochu.

(!) Zgłoś błąd na stronie
Pomogłem? To może postawisz mi wirtualną kawę?
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej
Patryk