Mamy weekend, powoli kończy się piękna i słoneczna sobota (co niestety oznacza, że „koniec świeżym powietrzem oddychania, zaczął się sezon (sąsiadów) grillowania”), a więc idealny moment na wpis dotyczący… otwieracza.

Wooden Magnetic Bottle Opener

Oczywiście otwieraczy pewnie każdy z Was ma przynajmniej kilka, w przeróżnych kształtach/formach, które walają się po różnych biurkach, szafkach i szufladach, i służą zapewne nie tylko do otwierania domowych cydrów…

U mnie też tak jest. Ale o otwieraczu przykręcanym do ściany/szafki będzie być może za jakiś czas – dziś najprostszy otwieracz nieniszczący kapsla. Bo jak się okazuje, to właśnie ten najprostszy otwieracz zazwyczaj jest najbardziej popularny. Kto by pomyślał, że mamy tylu zbieraczy kolekcjonerów kapsli:

Taki nieniszczący kapsli otwieracz (dodatkowo z magnesem, by kapsel po otwarciu nie uciekał) można zrobić samemu z gwoździa/śruby i kawałka deseczki. Można też kupić gotowca, który np. w serwisie AliExpress kosztuje trochę powyżej jednego dolara, i to z bezpłatną wysyłką do Polski:

(!) Zgłoś błąd na stronie
Pomogłem? To może postawisz mi wirtualną kawę?
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej
Patryk