Cenisz sobie niezależność i wygodę? W takim razie Orange Flex to oferta idealna dla Ciebie! Tę sieć komórkową charakteryzują brak zobowiązań typowych dla abonamentów, możliwość zmiany planów komórkowych w dowolnym momencie i bardzo wygodne płatności w formie subskrypcji. Brzmi ciekawie? Dowiedz się, dlaczego jeszcze warto korzystać z Flexa.

Orange Flex – co to jest?

Nie masz ochoty na długoterminowe umowy, podpisywanie stosu papierowych dokumentów i wizyty w salonie? Jeśli zdecydujesz się na korzystanie z Orange Flex, możesz o tym zapomnieć! Tą ofertą zarządzasz w aplikacji mobilnej – prosto, szybko i bez zbędnych formalności.

Do wyboru masz 4 plany komórkowe, w każdym dostajesz nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y w kraju i w roamingu w UE oraz pokaźną paczkę GB:

 • 30 GB za 30 zł,
 • 45 GB za 35 zł,
 • 80 GB za 50 zł,
 • 150 GB za 80 zł.

Wybrany pakiet możesz raz w miesiącu zmienić na inny (większy bądź mniejszy) – wystarczy jedno kliknięcie w apce. Za usługi płacisz w formie subskrypcji – możesz podpiąć kartę płatniczą lub używać BLIKA. Dzięki temu nie musisz już pamiętać o comiesięcznych rachunkach ani robić żadnych przelewów.

Sprawdź szczegóły oferty Orange Flex.

Jak dołączyć do Orange Flex?

To proste! Aby przenieść swój numer do Flexa lub wybrać nowy:

 1. Pobierz aplikację Flex z Google Play lub App Store i załóż konto.
 2. Wybierz plan najlepiej odpowiadający Twoim potrzebom. Pamiętaj, że możesz go później zmienić bez dodatkowych opłat.
 3. Jeśli przenosisz numer od innego operatora, wybierz datę transferu. Zamów kartę SIM z dostawą za 0 zł lub odbierz ją w salonie Orange. Możesz też wybrać eSIM, jeśli Twój smartfon jest kompatybilny z tą technologią.
 4. Jeżeli przechodzisz do Flexa z NJU lub Orange, podaj swój numer telefonu i potwierdź go kodem z SMS-a.
 5. Potwierdź swoją tożsamość, robiąc zdjęcie dokumentu tożsamości i selfie lub zaloguj się na swoje konto bankowe.
 6. Wybierz metodę płatności.

Orange Flex – dlaczego warto dołączyć?

 • We Flexie możesz dzielić się GB ze znajomymi lub rodziną – z każdym, kto też korzysta z oferty.
 • Dodatkowe karty SIM i eSIM dostaniesz za 0 zł. W Planach 30 GB i 45 GB możesz wziąć jedną dodatkową kartę SIM, w Planie 80 GB – dwie, a w Planie 150 GB – aż trzy!
 • Po dołączeniu do Klubu Flex będziesz regularnie dostawać kupony rabatowe na różne produkty i usługi, np. na jedzenie i napoje, przejazdy taksówkami czy dostęp do bazy e-booków i audiobooków.
 • W sklepie Flexa zrobisz szybkie zakupy – czekają na Ciebie urządzenia elektroniczne w atrakcyjnych cenach (jeśli chcesz, możesz za nie zapłacić w ratach).
 • Polecaj Flexa znajomym, wysyłając im swój indywidualny kod promocyjny. Ten, kto go użyje, dostanie 30 zł na dobry początek, do Ciebie trafi aż 70 zł. A jeśli z Twojego polecenia skorzysta 5 osób, otrzymasz dodatkowe 500 GB (przy 10 osobach dostaniesz kolejne 500 GB – łącznie jest więc 1000 GB do zdobycia).
(!) Zgłoś błąd na stronie
Pomogłem? To może postawisz mi wirtualną kawę?
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej
Gościnny artykuł sponsorowany