eBook "Uspokój swoje finanse"

Standardowej telewizji nie mam od dawna. Powiedzmy, że większość moich potrzeb w zakresie tego typu rozrywki realizuje Netflix, wsparty od niedawna usługą HBO Go. I wszystko wskazuje na to, że niebawem moja przygoda z HBO się zakończy, bo plotka o nadchodzącej podwyżce za usługę się właśnie zmaterializowała, w postaci wiadomości e-mail w mojej skrzynce…

Spis treści w artykule

Zmiana ceny subskrypcji HBO Go

Aktualnie za usługę HBO Go płacę 19,99 miesięcznie, co jest kwotą z jednej strony dość wysoka, patrząc na to, jak mało pozycji tam mnie interesuje. Ale z drugiej strony jest to też na tyle mała kwota, że usługa została u mnie po okresie testowym. Teraz najprawdopodobniej to się zmieni, bo nadciąga podwyżka. Podwyżka o 25%, czyli o 1/4:

Zmiana ceny subskrypcji

Piszemy do Ciebie, aby poinformować Cię o zbliżającym się podwyższeniu ceny subskrypcji. Twoja miesięczna opłata za subskrypcję wzrośnie z 19,90 zł/mies. do 24,90 zł/mies.* w pierwszym dniu rozliczeniowym po 21 listopada. Aby uzyskać więcej informacji o następnej dacie rozliczenia lub zmienić bieżącą subskrypcję, przejdź do zakładki „Ustawienia”.
* Wszystkie kwoty zawierają podatek.

Powodem wzrostu ceny jest to, że w nadchodzących miesiącach zwiększamy liczbę udostępnianych seriali, oferując jeszcze więcej amerykańskich produkcji HBO, takich jak Watchmen czy Czarnobyl, a także szereg seriali HBO produkowanych w Europie, takich jak Wataha czy Nieświadomi.

I choć te 25% to „tylko” 5 zł miesięcznie, to sprawia to, że najprawdopodobniej zrezygnuję z usługi z dniem 20 listopada 2019. Głównie dlatego, że choć 24,99 zł to (minimalnie mniej niż) połowa tego, co płacę za najdroższy pakiet Netflixa (52 zł), ale… No właśnie – będzie to połowa tego, co płacę za Netflixa, ale bez użytkowników.

W przypadku Netflixa mam 4 użytkowników przypisanych do konta (+ profil dla dziecka), dzięki czemu każdy z domowników może oglądać to, na co ma ochotę, i kiedy ma ochotę, nie mącąc pozostałym. W przypadku HBO Go takiego podziału brakuje, przez co czasem problematyczne bywa korzystanie z tej usługi nawet w ramach jednego gospodarstwa domowego (ulubione, postępy itp.). Chętnie zapłacę za HBO Go i 52 zł miesięcznie, niech tylko wzorem Netflixa dodadzą użytkowników. W innym przypadku, no cóż…

(!) Zgłoś błąd na stronie
Pomogłem? To może postawisz mi wirtualną kawę?
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej
eBook "Uspokój swoje finanse"
Patryk
eBook "Uspokój swoje finanse"