Kurs "WordPress: Pierwsze kroki" (na dobry początek)

Za pośrednictwem reklamy na Twitterze trafiłem na całkiem ciekawą stronę, która być może zainteresuje również Was – jest to ranking najpopularniejszych w danym tygodniu wtyczek i motywów do WordPressa.

I choć wstępnie miał to być „lżejszy wpis na weekend”, to w ostatnich dniach w moim domu pojawił się nowy/kolejny pies, a konkretnie szczeniak, i tym samym i tak za krótka doba stała się jeszcze krótsza, więc wpis który pierwotnie miał pojawić się dzisiaj (przegląd ofert „rozmowy i SMSy bez limitu + internet”) pojawi się najprawdopodobniej dopiero jutro – a dziś będzie „lżejszy wpis przed weekendem” ;-)

GoDaddy Garage: WordPress HOT 100

GoDaddy to chyba największy rejestrator domen na świecie (obecnie ponad 59 milionów domen), choć patrząc na ceny, to jest to chyba trochę jak z Nazwa czy Home na naszym rynku – ceny (moim zdaniem) dość wysokie, ale intensywna reklama + promocje w stylu „domena za 0/1 zł”  robią swoje…

godaddy-com_garage_wordpress-hot-100

Ale dziś nie o domenach będzie, a o WordPressie – a konkretnie o rankingu najpopularniejszych wtyczek i motywów w danym tygodniu, jaki można znaleść m.in. na stronach GoDaddy The Garage – czegoś w rodzaju ich bloga korporacyjnego.

Sam dzięki temu rankingowi trafiłem na 2 przydatne wtyczki, których wcześniej nie znałem (choć większość znam, a – na szybko licząc – z 23 na rożnych stronach korzystam).

Tak więc nie pozostaje mi chyba nic innego jak polecić Wam stronę „WordPress HOT 100”, być może i Wy dzięki niej traficie na jakąś nową i przydatną wtyczkę, lub interesujący motyw…

(!) Zgłoś błąd na stronie
Kurs "WordPress: Pierwsze kroki" (na dobry początek)
Kurs "WordPress: Pierwsze kroki" (na dobry początek)