Podejrzewam, że wpisy z cyklu „przygarnij gratisa” nie tylko my lubimy pisać, ale i Wy lubicie „czytać i konsumować” ;-)

Dziś do przygarnięcia gra Red Alert 2, dla wielu pozycja kultowa, a którą w ramach akcji „specjalny prezent” możecie dodać do swojego konta Origin bezpłatnie.

Command & Conquer Red Alert 2 i Zemsta Yuri’ego

Gra – podobnie jak inne rozdawane w ramach cyklu „specjalny prezent” – wprawdzie nie należy do najnowszych, ale nawet mimo upływu jakiś 15 lat od premiery zapewne znajdzie wielu chętnych.

ea-origin_specjalny-prezent_red-alert-2_201509

Niektórzy pewnie sięgną po nią by przypomnieć sobie „dawne czasu”, dla innych będzie to dobra okazja – w końcu za darmo – by sprawdzić czemu gry z tej serii odnosiły takie sukcesy…

Grę pobierzecie (dodacie do swojego konta Origin) na tej stronie.

Ale to pewnie za chwilę…

Za chwilę, bo na razie „coś nie działa” i próba dodania gry do swojego konta kończy się błędem:

ea-origin_specjalny-prezent_red-alert-2_201509_error

Chwileczkę.

Nie udało nam się zrealizować twojego zamówienia. Nie panikuj, tylko spróbuj ponownie później.

Nie pozostaje nic innego, jak… spróbować później :-)

[Aktualizacja 2015.09.16 17:00]

Specjalny prezent niespecjalnie chce się pojawić

Chyba jakieś większe problemy techniczne w Origin, bo wprawdzie dostałem potwierdzenie „zakupu” gry, to w mojej bibliotece gier się nie pojawiła:

ea-origin_specjalny-prezent_red-alert-2_201509_email-potwierdzenie

Na stronie internetowej w sekcji „specjalny prezent” też zrobiło się pusto, a bezpośredni link kieruje paczki 17 gier z serii „Command & Conquer The Ultimate Collection”, która kosztuje 89 zł.

[Aktualizacja 2015.09.17, 7:00]

Red Alert 2 i Zemsta Yuri’ego powróci, a tymczasem…

Na stronie Origin pojawił się komunikat, z którego wynika, że promocja spotkała się z tak dużym zainteresowaniem, że niewytrzymały serwery, i tymczasowo gra „musiała zniknąć”, ale wróci niebawem:

Szukasz gry Command & Conquer Red Alert 2 i Zemsta Yuri’ego?

Rety, gra Command & Conquer Red Alert 2 i Zemsta Yuri’ego jako specjalny prezent naprawdę trafiła w wasze gusta! Gracze sięgali po nią z takim zapałem, że aż przegrzały się serwery. Specjalny prezent Command & Conquer Red Alert 2 i Zemsta Yuri’ego już wkrótce powróci. Dziękujemy za cierpliwość!

Najszybsi (pewnie) już mają

Na moim koncie gra się już pojawiła, więc Ci z Was którzy skorzystali z oferty „w pierwszym rzucie” zapewne też mają już do niej dostęp i nie muszą czekać na wznowienie:

ea-origin_specjalny-prezent_red-alert-2_201509_na-koncie

A na osłodę oczekiwania – Theme Hospital

W oczekiwaniu na powrót Yuri’ego możecie bezpłatnie dodać do swojej biblioteki grę Theme Hospital, która wprawdzie była już raz dostępna jako „specjalny prezent”, ale pewnie znajdą się wśród Was i tacy, co przegapili/nie skorzystali z tej oferty wcześniej…

ea-orogin_theme-hospital

Zrzut wprawdzie z poprzedniej promocji, ale poza „przekreśloną ceną” (teraz jest 14,99, a wcześniej było 12,99 zł) nic się nie zmieniło, więc nie ma co zapychać serwera :-)

[Aktualizacja 2015.09.18]

Red Alert 2 i Zemsta Yuri’ego ponowne dostępne jako „specjalny prezent”

I stało się – zgodnie z zapowiedziami, w ramach „specjalnego prezentu” na platformie Origin ponownie zawitała gra Red Alert 2 z dodatkiem Zemsta Yuri’ego.

Tak więc chyba nie pozostało nic innego, jak tylko zaprosić Wad do pobierania… :-)

(!) Zgłoś błąd na stronie
Pomogłem? To może postawisz mi wirtualną kawę?
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej
Patryk