W lipcu pisałem o tym, że dotarła do mnie przesyłka w ramach Mikkeller Beer Mail, z 9 piwami z Mikkellera (choć jeśli dobrze kojarzę, to były tam też jakieś „piwa gościnne”). I w sumie myślałem, że na tym artykule ten temat zostanie zamknięty, ale… Od tego czasu dostałem kilka zapytań o to, czy można nadal skorzystać z promocyjnej ceny (175 zamiast 350 DKK) na pierwszy – i z tego, co wiem, to dla niektórych jedyny – okres usługi. Z tego, co się orientuję, to promocja ta jest niedostępna, ale od czego są kody rabatowe… ;-)

Kupon zniżkowy do Mikkeller Webshop

O samej usłudze Mikkeller Beer Mail nie będę się rozpisywał (tak samo, jak o trochę droższym wariancie, czyli Mikkeller Beer Club), bo w pewnym sensie już o tym pisałem. W skrócie tylko „przypomnę”, że w ramach stałej opłaty miesięcznej otrzymujemy co miesiąc paczuszkę prosto z Mikkellera, z ich (i ich partnerów) piwami. W przypadku Mikkeller Beer Mail jest to 9 piw w paczce.

Przyjemność taka kosztuje 350 DKK (duńskich koron), czyli po obecnym kursie z Revoluta będzie to ~199,64 zł. Jak na 9 piw cena może wydawać się wysoka, ale… W tym przypadku niekoniecznie. Wszystko zależy od naszych preferencji, oraz tego, jakie piwo pijamy. Koncernowego eurosikacza za 2 zł na pewno nie przebije, przynajmniej jeśli chodzi o cenę… ;-)

Ale jeśli chcielibyście sprawdzić, co konkretnie w takiej przesyłce przychodzi na własnej skórze (o lipcowej pisałem tutaj), to mam dla Was kod promocyjny, który opłatę za pierwszy miesiąc zbije o 175 DKK (99,77 zł wg aktualnego kursu Revolut):

FRIEND-MKZPV4Q

Pamiętajcie tylko, że jest to rabat na pierwszy miesiąc subskrypcji, więc jeśli to ma być tylko testowa subskrypcja, to pamiętajcie, by z niej zrezygnować przed kolejną wysyłką. Wysyłki odbywają się zawsze na początku miesiąca, wtedy też pobierana jest płatność za kolejny okres.

Dlatego, jeśli złożycie zamówienie np. dzisiaj (2019.11.07), to pierwsza płatność – promocyjna, gdy skorzystacie z kodu rabatowego – zostanie pobrana dziś, a paczka zostanie do Was wysłana w okolicach 1 grudnia 2019. Kolejna płatność i przesyłka to początek stycznia 2020. Dlatego, jeśli chcecie poprzestać na pierwszej, promocyjnej (z kodem) przesyłce, to subskrypcję musicie anulować przed końcem grudnia 2019.

(!) Zgłoś błąd na stronie
Pomogłem? To może postawisz mi wirtualną kawę?
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej