Chyba każdy użytkownik Cloudflare przyzwyczajony jest do tego, że co chwile pojawiają się jakieś nowości w ramach usługi. Czasem są to zmiany drobne, wręcz niezauważalne. Innym razem są na tyle istotne, że w znaczny sposób zmieniają lub rozszerzają działanie usługi. I przyznam, że choć sam oczywiście też obserwuję na bieżąco zmiany w usłudze Cloudflare, to nie o wyrzyskich piszę. Część jest może i istotna, ale zbyt niszowa. Część na tyle skomplikowana, że by sensownie temat opisać, to trzeba by przepisać kilka artykułów z bloga Cloudflare. Są też zbyt błahe, by o nich robić choćby krótką notatkę. Ale wprowadzenie obsługi przekierowań dla poczty e-mail zdecydowanie zasługuje, by o tym napisać.

Wprawdzie na razie mamy artykuły na blogu, oraz możliwość zapisania się na testy, ale już widać, jak mniej więcej będzie to działało, jak będzie się takie przekierowania ustawiać.

Dla mnie bomba, bo praktycznie każdą domenę i tak przepuszczam przez Cloudflare, a po uruchomieniu tej usługi (przekierowanie poczty e-mail) nie będę musiał jej dodatkowo podpinać do serwera pocztowego, by odbierać pocztę e-mail w ramach takiej strony/domeny.

Zapisałem się na listę oczekujących na dostęp, zobaczymy czy (i tym razem) uda się dostać. Wtedy pewnie będzie powód, by przygotować na ten temat pełny artykuł.

(!) Zgłoś błąd na stronie | Lub postaw nam kawę :-)
Pomogłem? To może postawisz mi wirtualną kawę?
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej
Patryk