Jedną z największych bolączek Twittera, poza tym, że nie zarabia, ale to już zmartwienie dla akcjonariuszy, jest brak możliwości edycji tweeta. Po kliknięciu wyślij, gdy dostrzeżemy np. literówkę, czy błędny wyraz, który wstawił słownik w telefonie zamiast tego, co faktycznie chcieliśmy, jedyne co można zrobić – poza zaakceptacją – skasować tweeta i wysłać go ponownie. Ale to ma się zmienić.

Na profilu Twitter Comms (Twitter Communications Team) pojawiła się informacja o tym, że edycja tweetów będzie możliwa. Złośliwi twierdzą, że to przez ankietę Elona Muska, który niedawno stał się znaczącym udziałowcem Twittera (mógł stworzyć własnego Twittera, zamiast tego… ;-)), w której zapytał, czego na Twitterze najbardziej brakuje użytkownikom.

I choć często tweety Elona faktycznie posiadały znaczną moc sprawczą, to w tym przypadku co najwyżej może to być dodatkowy motywator, by wprowadzić taką opcję jak najszybciej, bo prace nad nią musiały trwać od jakiegoś czasu. W każdym razie edycja tweetów na Twitterze powoli staje się faktem.

(!) Zgłoś błąd na stronie | Lub postaw nam kawę :-)
Pomogłem? To może postawisz mi wirtualną kawę?
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej
Patryk