W Orange od dziś możecie korzystać z nielimitowanego internetu w technologii LTE – oczywiście jeśli Was telefon obsługuje LTE, ale o to coraz łatwiej.

Orange „Nielimitowane LTE”

Promocja „Nielimitowane LTE” obowiązuje od dziś (2014.10.21) i trwa do końca marca 2015 (2015.03.31). By z niej skorzystać nie trzeba nic robić – działa automatycznie, ale z 2 małymi haczykami:

  • Nielimitowany internet LTE obowiązuje dopiero po wykorzystaniu posiadanego (podstawowego) pakietu internetowego
  • Jak będziecie niegrzeczni, operator może przykręcić Wam prędkość do 16 kb/s

Promocja dostępna jest dla nowych i obecnych klientów ofert abonamentowych Orange (oraz nju mobile z rachunkiem) wybranych planów taryfowych.

Lejek LTE

Troszkę szkoda, że jednak „Nielimitowane LTE” nie działa od razu – tam gdzie mamy zasięg LTE, pozwoliłoby to korzystać z nielimitowanej transmisji danych wszędzie gdzie mamy zasięg LTE, a tam gdzie go nie ma – z podstawowego pakietu.

A tak, nawet jak mamy zasięg LTE megabajty uciekają z pakietu, a dopiero po jego wyzerowaniu korzystamy z „Nielimitowane LTE” – ale tylko tam gdzie mamy zasięg LTE, w innych miejscach – sorry, ale…

Dlatego można by porównać „Nielimitowane LTE” do trochę mniej typowego lejka, albo lejka z bonusem – zamiast mniejszej szybkości internetu po wykorzystaniu pakietu teraz mamy:

(!) Zgłoś błąd na stronie
Pomogłem? To może postawisz mi wirtualną kawę?
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej
Patryk