Trochę ponad rok temu, w okolicach wakacji, gdy zaczynałem swoją przygodę z internetem mobilnym w Play, trafiłem na wakacyjną promocję, gdzie co miesiąc, do września, dostawałem dodatkowe (chyba) 10 GB internetu. Tak na wakacje. Tym razem gigabajtów jest więcej, choć do wykorzystania tylko w ramach YouTube…

100 GB YouTube za darmo na lato w Play (na kartę?)

Wczoraj, podczas sprawdzania w aplikacji mobilnej Play24, czy mam aktywny pakiet miesiąc nielimitowanego internetu (z lejkiem po 100 GB) za 49 zł (jedyne co w przypadku tego pakietu można sprawdzić, to, czy jest aktywny, bo o takich „bajerach” jak data czy pozostałe gigabajty można zapomnieć) rzucił mi się w oczy pakiet „YouTube za darmo na lato”.

O samym pakiecie wiem tyle, co w aplikacji mobilnej (z poziomu strony internetowej, służącej do zarządzania kontem, pakietu nie widać):

Z promocji możesz korzystać do 30.09 2019r. możesz wykorzystać maksymalnie 100 GB na oglądanie filmów, klipów, seriali bez zużywania pakietu danych. Więcej na www.play.pl/youtube

Cena: 0 zł miesięcznie

Bo strona internetowa, o której mowa w opisie, wyświetla błąd 404 (nie znaleziono):

Możliwe, że ktoś gdzieś popełnił jakiś falstart. W każdym razie promocję aktywowałem (zleciłem aktywację i czekam). Zobaczymy, jak to się potoczy dalej… ;-)

100 GB na filmy i muzykę dla użytkowników Prepaid!

Artykuł aktualizuję, bo dzisiaj, czyli 04 lipca 2017, na blogu Play pojawiła się w końcu oficjalna informacja na temat promocji:

W trakcie wakacji więcej danych wykorzystujemy na słuchanie muzyki i oglądanie filmików na YouTube. Teraz w Play odpalenie filmów czy słuchanie muzyki w tej aplikacji, nie spowoduje pobierania danych, co najbardziej powinno ucieszyć użytkowników PreaPaid!

Promocja YouTube za darmo na lato, w której klienci mogą korzystać z aplikacji mobilnej YouTube – oglądać filmy i  słuchać muzyki bez zużywania GB.

Promocją obowiązuje w planach taryfowych:

  • Play na Kartę
  • Play na Kartę Lubię to!
  • Formuła Play na Kartę
  • Play na Kartę Rok Ważności Konta
  • Play na Kartę odNOWA
  • RBM SieMa na Kartę
  • RBM SieMa na Kartę PL
  • Internet na Kartę w Play

Promocję można aktywować za pomocą aplikacji mobilnej (co za niespodzianka ;-)), oraz kodu USSD: *111*632*1# (ile GB zostało można sprawdzić kodem *632#).

(!) Zgłoś błąd na stronie | Lub postaw nam kawę :-)
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej
Patryk