Kurs "WordPress: Pierwsze kroki" (bezpłatna lekcja)

Z doświadczenia wiem, że nawet dobrze przygotowana od strony treści strona często sporo traci z początkowego wyglądu po oddaniu zarządzania treścią znajdująca się na niej do przypadkowych osób, co często się zdarza w przypadku klientów którzy po zamówieniu strony dalej decydują się rozwijać ją samodzielnie, bez wsparcia.

Dlatego tez nieustanie przygotowujemy dla naszych klientów mniejsze lub większe pakiety szkoleniowe, część jest bezpłatna – w ramach opłaty za przygotowanie strony, za część  czasem pobierzemy jakąś opłatę… ;-)

Oprócz edukacji staramy się pomóc danemu użytkownikowi znaleść optymalne dla niego rozwiązania, tak by późniejsza obsługa treści na stronie była dla niego jak najbardziej przyjazna/komfortowa. I dziś chciałbym przedstawić jeden z takich dodatków do WordPressa, który sprawia, że tworzenie i zarządzanie treścią staje się banalnie proste – nie powiem, że jak w Wordzie, bo jednak strona WWW rządzi się troszkę innymi prawami, ale zdecydowanie jest to równie łatwe czy komfortowe nawet dla mniej zaawansowanych użytkowników.

MotoPress – proste zarządzanie treścią na stronie opartej o WordPressa

Dzięki wtyczce MotoPress tworzenie i modyfikowanie treści na Waszej stronie jest chyba nawet bardziej komfortowe i przyjazne niż tworzenie dokumentu w Wordzie.

motopress_wordpress_plugin01

I o ile sam raczej preferuje rozwiązania gdzie mogę bardziej bezpośrednio zarządzać treścią i jej wyglądem przez modyfikację kodu – to muszę przyznać, że możliwości jakie daje ta wtyczka zaskoczyły mnie pozytywnie, a co najważniejsze – wtyczka spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony zarówno klientów, jak i osób „piszących prywatnie” którzy mieli okazję zapoznać się z jej możliwościami.

motopress_wordpress_plugin_demo01

Zresztą zobaczcie sami:

Rozliczanie abonamentowe – roczne, choć nieobowiązkowe

Wtyczka jest płatna, i  rozliczana w ramach abonamentu rocznego, choć nie jest on obowiązkowy – po zakończeniu okresu na jaki wykupiliście usługę śmiało możecie z niej korzystać dalej, tracicie tylko dostęp do wparcia technicznego i ewentualnych aktualizacji.

Plan Personal Business Developer
Koszt roczny 29$ 79$ 139$
Ilość stron 1 strona Do 5 stron Bez limitu
Odnowienie subskrypcji
(aktualizacje i wsparcie techniczne)
-50% (~14,5$) -50% (~39,5$) -50% (~69,5$)

Ceny raczej nie należą do zaporowych – zwłaszcza że w drugim i każdym kolejnym roku za odnowienie wsparcia przysługuje rabat w wysokości 50%, a i – tak jak już pisałem powyżej – nie musicie go przedłużać by korzystać z wtyczki dalej, zgodnie z wcześniej zakupioną licencją.

Więcej informacji znajdziecie na stronie MotoPress – pamiętajcie, że macie również 30 dni na ew zwrot, jakby z jakichś przyczyn wtyczka nie spełniła Waszych wymagań :-)

Kup MtotPress ok 60% taniej dzięki promocji w InkyDeals

inkydeals_motopress_wordpress_pluginAle jak jesteście zainteresowani zakupem wtyczki – mam dla Was dobrą wiadomość, która pozwoli Wam zaoszczędzić prawie 60% na zakupie wtyczki, niezależnie od wybranej wersji:

  • Personal (1 strona) – 29 12$
  • Business (do 5 stron) – 79 37$
  • Developer (nielimitowana liczba stron) – 139 67$ rocznie

Oferta jest ważna jeszcze przez prawie 11 dni.

W przypadku zakupu przez InkyDeals (nie tylko tej wtyczki, ale w ogóle…) również macie możliwość zwrotu zakupionego „towaru” – konkretnie macie na to 60 dni, a zwrot to tzw. „200% refund”, czyli dostajecie pełny zwrot kasy + możecie dalej korzystać z Waszego zakupu… :-)

Więcej informacji na stronie InkyDeals poświęconej MotoPress – zapraszam…

[Aktualizacja]

MotoPress Content Editor Lite

Pojawiła się również bezpłatna – choć oczywiście ograniczona jeśli chodzi o możliwości – wersja wtyczki, którą możecie pobrać bezpłatnie z repozytorium WordPress.

(!) Zgłoś błąd na stronie
Pomogłem? To może postawisz mi wirtualną kawę?
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej
Tworzysz stronę internetową i potrzebujesz pomocy?
Kurs "WordPress: Pierwsze kroki" (na dobry początek)