Pod koniec listopada (2019) pisałem o tym, jak zakupić programy z serii Affinity z fakturą VAT wystawioną tak, by nie było tam naliczonego podatku VAT (jak ktoś tak jak ja, jest czynnym płatnikiem tego podatku). Artykuł powstał dlatego, że sam stałem się posiadaczem jednego z programów (Affinity Photo), który można było wtedy kupić za połowę ceny. I choć cały czas jestem raczej wirtualnym/niedzielnym użytkownikiem tego programu (nadal używam programów z serii Adobe CS5 jako podstawowych, w tym Photoshopa) to chyba zakupie pozostałe ich programy. Zwłaszcza że aktualnie można je kupić 50% taniej…

Programy Affinity 50% taniej

Standardowo każdy program z serii Affinity kosztuje 240 zł (z VAT), czyli nie tak dużo, i to nie tylko ze względu na to, że jest to opłata jednorazowa, a nie subskrypcja (i to nawet przy założeniu, że aktualizacje bezpłatne będą tylko do wydania kolejnej „dużej wersji”, czyli np. do czasu wydania Affinity Photo w wersji 2.0).

Teraz jednak – w związku koronawirusem – można nie tylko z każdego z programów korzystać przez 3 miesiące bezpłatnie, ale można też każdy z nich kupić połowę taniej:

We want to help. So from today, anyone can use our creative apps completely free for three months. Take 50% off if you want to buy. And we’re going to engage 100 freelance creatives for paid work.
Visit https://affin.co/WeWantToHelp to find out more.

Chcemy pomóc. Tak więc od dziś każdy może korzystać z naszych kreatywnych aplikacji całkowicie za darmo przez trzy miesiące. Weź 50 % zniżki, jeśli chcesz kupić. I zamierzamy zaangażować 100 niezależnych materiałów reklamowych do płatnej pracy.
Odwiedź stronę https://affin.co/WeWantToHelp, aby dowiedzieć się więcej.

Co oznacza, że każdy z programów można kupić za 119,99 zł z VAT (97,55 netto). Więc chyba nie ma co się nawet zastanawiać, nawet jeśli… ;-)

(!) Zgłoś błąd na stronie | Lub postaw nam kawę :-)
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej
Patryk