W Amazon Appstore (Android) czeka na Was kolejna porcja gier i programów za ulubioną cenę wielu konsumentów, czyli za darmo… ;-)

38 gier i programów za darmo w Amazon Appstore

Wprawdzie nie ma – moim zdaniem – na liście czegoś co by się specjalnie wybijało, ale może to wynika z tego, że część aplikacji z tej listy już posiadam (np. Endomondo, Lapse it Pro, Word of Goo), a poza tym sporo tutaj gier, a w nie raczej na komórce nie gram… Pewne nadzieje wiązałem z Easy Voice Recorder, ale rozczarowały mnie opcje związane z wyborem formatu pliku.

W każdym razie do soboty macie czas by „kupić” następujące aplikacje:

Amazon Appstore

Dla niektórych z Was pewną przeszkodą może być fakt, że jest to oddzielny sklep, niezwiązany z Google Play. Ale warto poświęcić chwilę czasu na założenie (i skonfigurowanie) konta, bo akurat w Amazon Appstore promocje są dość często – by wspomnieć choćby o „aplikacja dnia”, czyli codziennie inna aplikacja (program, gra) do pobrania (dodania do swojego konta) za darmo.

By skorzystać ze sklepu Amazon Appstore niezbędna będzie aplikacja sklepu, którą znajdziecie na stronie sklepu oraz oczywiście konto w sklepie Amazon (które można założyć bezpośrednio z poziomu aplikacji).

Do zainstalowania aplikacji Amazon Appstore niezbędne będzie odblokowanie w telefonie możliwości instalacji  aplikacji z „nieznanych źródeł” (czyli z poza Google Play. W tym celu należy kolejno:

  • Ustawienia > Aplikacje / Zabezpieczenia > Nieznane źródła – zaznaczamy

W przypadku sklepu Amazon – tak jak i w Google Play – zakupione aplikacje (również w promocji „za darmo”) przypisywane są do naszego konta, więc można je pobierać i instalować wielokrotnie, również na naszych innych urządzeniach.

(!) Zgłoś błąd na stronie
Pomogłem? To może postawisz mi wirtualną kawę?
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej
Patryk