Oto Orange Love – pakiety, w których możesz połączyć różne usługi telekomunikacyjne. To wygodne rozwiązanie, dzięki któremu na jednym rachunku masz wszystkie opłaty. Dodatkowo za połączone usługi płacisz mniej, niż za każdą z nich oddzielnie. Sprawdź, dlaczego warto przedłużyć umowę na telefon, telewizję i internet od Orange Love.

Orange Love to szeroka oferta usług

Korzystasz już z Orange Love, dlatego wiesz, jak wygodnym rozwiązaniem są połączone usługi. W ofercie dla obecnych klientów znajdują się cztery dogodne pakiety dostępne w umowie na 24 miesiące. Co zawierają?

  • Pakiet Mini – z abonamentem komórkowym (20 GB internetu oraz nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y) oraz światłowodem Orange (do 300 Mb/s za 89,99 zł/mies., do 600 Mb/s za 99,99 zł/mies. lub do 1 Gb/s za 109,99 zł/mies.).
  • Pakiet Standard – już od 99,99 zł ze światłowodem, abonamentem komórkowym (50 GB internetu), dostępem do sieci 5G, telefonem internetowym z nielimitowanymi rozmowami do UE, USA i Kanady oraz pakietem telewizyjnym (131 kanałów, w tym 102 w HD i 1 w 4K).
  • Pakiet Extra – już od 159,99 zł/mies., ze zwiększoną do 100 liczbą GB internetu w telefonie oraz poszerzonym pakietem telewizyjnym (181 kanałów, w tym 145 w HD i 1 w 4K oraz 3 kanały HBO) i dostępem do platformy streamingowej HBO Max.
  • Pakiet Premium – już od 209,99 zł/mies. ze światłowodem do 300 Mb/s, do 600 Mb/s (219,99 zł/mies.) lub do 1 Gb/s (229,99 zł/mies.), abonament z 80 GB internetu, 194 kanały telewizyjne (158 w HD, 1 w 4K, 3 kanały HBO, 11 kanałów CANAL+, Pakiet Mistrzowska Piłka) i dostęp do platformy HBO Max, a także telefon internetowy i łączność z siecią 5G.

Niezawodne usługi w Orange Love

Jako klient Orange Love, który zastanawia się nad przedłużeniem umowy, wiesz, że oferowane przez Orange usługi są niezawodne. Stabilność sieci światłowodowej pozwala korzystać z internetu bez zakłóceń. Co więcej, w Orange Love pakiety zawierają profesjonalne wsparcie klienta, zapewniane przez przyjazne i kompetentne centrum obsługi. Nawet jeśli któraś z usług chwilowo nie działa, możesz szybko otrzymać pomoc po zgłoszeniu problemu np. przez apkę i liczyć na efektywne rozwiązanie problemów.

Przedłużenie umowy Orange Love – dodatkowe korzyści

Co jeszcze czeka na klientów, którzy chcą zostać w Orange Love? Prolongata umowy to na przykład Netflix i CANAL+ przez pół roku w prezencie (do 02.07) lub nawet 480 zł zniżki za przedłużenie online. Co więcej, do swojego pakietu Orange Love możesz dobrać jeszcze inne usługi, które urozmaicą korzystanie z telewizji, internetu i telefonu. W aplikacji Mój Orange dokupisz je w dowolnym momencie trwania umowy. Wśród dodatkowych usług i pakietów znajdziesz Multiroom, Pakiet Eleven czy funkcję Zabezpiecz PESEL.

Dlaczego warto przedłużyć umowę Orange Love?

Pakiety Orange Love to przede wszystkim oszczędność czasu, ponieważ podpisujesz tylko jedną umowę i opłacasz jedną fakturę, a korzystasz z tylu usług, ilu potrzebujesz. Ponadto możesz zacząć od niższego pakietu i w dowolnym momencie trwania umowy przejść na wyższy. Co ważne, przedłużenie umowy Orange Love jest naprawdę proste. Wystarczy skorzystać ze strony internetowej https://www.orange.pl/pakiety/dluzejzlove, aplikacji Mój Orange lub infolinii. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować i wybierz najlepszy pakiet dla siebie.

(!) Zgłoś błąd na stronie
Pomogłem? To może postawisz mi wirtualną kawę?
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej
Gościnny artykuł sponsorowany