Pod koniec października (2014) pisałem o promocji, w której „do przygarnięcia za darmo (bezpłatnie, bo ponoć nic nie ma za darmo)” był program DxO Optics Pro 8. Patrząc po statystykach, jak i wpisach na różnych formach – oferta spotkała się z dużym zainteresowaniem, choć nie wszystkim udało się załapać na nią w wyznaczonym terminie.

Dlatego mam dla Was dobrą – a być może bardzo dobrą – wiadomość – macie kolejną szansę zgarnąć licencję tego programu dla siebie bez opłat, a to tylko połowa promocji…

Pobierz bezpłatnie DxO Optics Pro 8 i DxO ViewPoint

Programu DxO Optics Pro 8 nie będę Wam ponownie przestawiał, bo nie tylko Google nie lubi duplikowania treści – zamiast tego pozwolę sobie odesłać Was do mojego ostatniego wpisu na ten temat…

DxO ViewPoint

Drugi program od DxO Labs, który możecie otrzymać bezpłatnie to DxO ViewPoint. Program służy do poprawy (modyfikacji) perspektywy w wykonanych zdjęciach, dzięki czemu możecie w prosty sposób zniwelować np. przekłamania perspektywy wynikające z korzystania z szerokokątnych obiektywów, np.. niezamierzone tzw. „rybie oko”:

Pobierz bezpłatnie do 28 lutego 2015

Oba programy (dla systemów Windows oraz OS X) możecie pobrać zostawiając swój adres e-mail na specjalnie przygotowanych do tego celu stronach:

Oczywiście nie są to najnowsze wersje, i raczej na pewno producent traktuje akcje jako promocje nowszych wersji aplikacji, ale chyba nie tylko ja, życzyłbym sobie więcej takich promocji :-)

Samodzielny program, wtyczka do Photoshopa

Oba programy występują zarówno w wersji samodzielnej, jak i jako wtyczka do programu Adobe Photohsop.

Creative Market: Free Goods of the Week

Korzystając z tej okazji – nie będę robił oddzielnego wpisu – mam dla Was jeszcze jeden gratis, a właściwie 6 od Creative Market:

creative-market_free-week_20150204

W tym tygodniu możecie pobrać za darmo:

  • Pastel Colors Photoshop Actions
  • Mezzo – Parallax Muse template
  • Watercolor Flowers, Floral Clipart
  • Everlie Handwritten Font
  • Gig Poster Pack (+2 Bonus Halftones)
  • Let me be Your Valentine

Czyli spora paczka wektorów, grafik, akcji do Photoshopa… A nawet jest jakiś darmowy szablon…

7theme i 50 szablonów/motywów do WordPressa za 99$

A skoro już o dodatkowej promocji piszę, to jeszcze może wspomnę o powrocie promocji na szablony w 7theme, gdzie za 99$ (zamiast 3035$) możecie kupić paczkę 50 świetnych szablonów/motywów do WordPressa – oczywiście wszystkie na licencji umożliwiającej ich wielokrotne i komercyjne (również dla klienta) wykorzystanie.

Więcej o promocji znajdziecie na dedykowanej stronie, oraz w jednym z wcześniejszych wpisów…

(!) Zgłoś błąd na stronie
Pomogłem? To może postawisz mi wirtualną kawę?
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej