Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce (kurs)

Ostatnio jestem trochę bardziej zajęty niż zwykle (czyli bardzo, bardzo zajęty ;-)). I choć na Webinsider.pl staram się co chwile coś wrzucić, to są jednak rzeczy (zawodowe), z których musiałem (w dużej mierze) zrezygnować. Przede mną na pewno jeszcze weekend, gdzie raczej nie będę poświęcał się pracy, bo w końcu jutro 17 marca, a więc… Dlatego jeśli ktoś z Was pilnie potrzebowałby nowej strony internetowej, to – przynajmniej do najbliższego poniedziałku/wtorku – musicie radzić sobie sami. Ale byście nie mówili, że zostawiam Was z pustymi rękoma, na pastwę losu i „innych firm z tej branży”, postanowiłem, że przedstawię 2 oferty (promocje), dzięki którym będziecie mogli nabyć motywy do WordPressa taniej. Korzystajcie i wybierajcie mądrze, bo nie wykluczone, że potem ja będę musiał na nich pracować nad Waszą stroną… ;-)

Elegant Themes: 10 Year Anniversary

M.in. po takich akcjach dobrze widać jak czas leci pędzi. Pamiętam początki Elegant Themes, a właśnie świętujemy ich 10 rocznicę – moje gratulacje, i oby jak najdłużej, bo też z Waszych usług korzystam, i to w „dożywotnim” pakiecie.

Przez najbliższy tydzień (6 dni z małym haczykiem) możecie „za jednym zamachem” uzyskać dostęp do wszystkich motywów (m.in. ich motyw najbardziej popularny, czyli Divi, oraz Extra, na którym działa Webinsider.pl) i wtyczek (m.in. Bloom, Monarch i Divi Builder) jakie oferują z 20% zniżką:

Rabat dotyczy dostępu rocznego i „dożywotni” (jeśli planujecie dłuższy związek z WordPressem i produktami od Elegant Themes, to polecam ten wariant), oraz zmiany pakietu na wyższy:

W obu przypadkach dostajecie nielimitowany dostęp do wszystkich motywów i wtyczek, z których możecie korzystać dowolnie – na potrzeby własnych, jak i komercyjnych projektów. Bez limitu stron, itp. Co istotne – w przypadku wariantu z płatnością roczną – nie musicie przedłużać subskrypcji na kolejny rok, a z pobranych motywów i wtyczek od Elegant Themes będziecie mogli korzystać nadal, również po zakończeniu promocji. Stracicie „tylko” dostęp do aktualizacji (ja jednak uważam, że jeśli z czegoś korzystamy, co dostępne jest publicznie, to dla bezpieczeństwa warto jednak zadbać o regularne aktualizacje).


TemplateMonster: Weź szczęśliwą koniczynkę

Druga promocja organizowana jest przez TempaleMonster, i jest mi bliska nie tylko ze względu na „pewnego Janusza”, co od chyba już kilku lat regularnie „nawiedza” moją skrzynkę pocztową, ale również ze względu na koniczynkę, która nieodłącznie kojarzy mi się nie tylko ze szczęściem, ale i… moim imieniem.

Do 19 marca możecie skorzystać z promocji, dzięki której możecie nabyć dowolne produkty z ich katalogu z 50% zniżką! A jest z czego wybierać, bo oprócz motywów (WordPress i WooCommerce, Joomla, PrestaShop, Magento, Moto CMS i HTML) znajdziecie pełno rozszerzeń do najpopularniejszych CMSów, fonty, i przeróżne elementy cyfrowe. Jednym zdaniem – jest z czego wybierać, bo obecnie w ich ofercie znajduje się ponad 26 000 produktów. A teraz możecie je kupić za połowę ceny…

(!) Zgłoś błąd na stronie
Pomogłem? To może postawisz mi wirtualną kawę?
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce (kurs)
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce (kurs)