Pod koniec 2021 premierę miała aparatura LiteRadio 3 od BetaFPV, a niecały miesiąc później pojawiły się gimbale z sensorami Halla. Chwila przerwy i w ostatnich dniach kolejna premiera – ramka do drona Cetus… ;-) Ale to nie wszystko, bo pojawiła się nowa aparatura, czyli LiteRadio 3 Pro. A różnice względem LiteRadio 3 są na tyle duże, że pewnie bez problemu można by wypuścić to radio z numerem 4.

Tak więc w LiteRadio 3 Pro mamy mały wyświetlacz oraz wsparcie dla EdgeTX. Do tego w standardzie halle, większa moc nadajnika w wersji ELRS (teoretycznie miało być 500, ale na razie ze względu na certyfikację 250 mW, w wersji CC2500 maksymalna moc to 100 mW), oraz – w końcu – inny kolor niż biały, który może i ładny, może do domu „do symulatora” nawet, ale w plenerze to się nie sprawdzał. Właściwie pierwszą rzecz, jaką (z)robiłem, to rozkręcenie aparatury i malowanie na przyjemny szary.

Oczywiście utrzymano pozostałe atuty/nowości z LiteRadio 3, czyli 2 000 mAh baterię, port na zewnętrzne moduły TX, oraz zaczep dla smyczy… A wszystko to za 89,99 $, czyli niewiele drożej niż LiteRadio 3 + halle (85,97 $), ale nie trzeba kupować lakieru do zmiany koloru… ;-)

(!) Zgłoś błąd na stronie | Lub postaw nam kawę :-)
Pomogłem? To może postawisz mi wirtualną kawę?
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej
Patryk